Будні: з 09:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 16:00
НД: вихідний
Дермальні філери вже кілька десятиліть є ефективною альтернативою пластичної операції та апаратним процедурам, оскільки дозволяють вирішити серйозні проблеми шкіри з мінімальними побічними реакціями і без тривалого реабілітаційного періоду. Тим не менш, інтрадермальне введення філерів не є такою ж простою методикою, як нанесення крему або проведення пілінгу. Незважаючи на заявлену безпеку гіалуронової кислоти та простоту виконання уколів, ця методика також має певні ризики, які необхідно брати до уваги, перш ніж зважитися на ін'єкційне омолодження.
Експериментувати з філерами (назва яких перекладається з англійської "to fill" - "наповнювати"), лікарі почали ще в 1800 -х роках, коли під шкіру вводили парафін, щоб заповнити дефіцит об'єму та скоригувати деформовані ділянки особи. Безперечно, такі експерименти приносили мало радості пацієнтам і в кращому разі закінчувалися серйозною алергічною реакцією. Через 150 років у США знову повернулися до питання дермальних філерів і взяли за основу силікон – повністю синтетичну речовину, яка формувала ущільнення в тканинах, мігрувала та замість усунення зморшок ставала причиною утворення нових проблем зі шкірою. Кращих результатів вдалося досягти з розробкою коректорів на основі бичачого колагену, який почали застосовувати в 1980 -х роках, але і він часто ставав причиною сильної алергії, оскільки містив білки тваринного походження, які викликали негативну імунну відповідь. І лише в 2003 році з розробкою першого філлера на основі високоочищеної нестабілізованої гіалуронової кислоти, яка є рідним для тканин дерми компонентом, вдалося досягти справді вражаючих результатів у галузі контурної корекції вікових змін і звести до мінімуму небажані алергічні реакції. Це був перший філер торгової марки Restylane, які досі мають великий попит серед косметологів у всьому світі.
При вмілій роботі косметолога та грамотно підібраному препараті, філери творять справжні дива з зів'ялою та пошкодженою шкірою пацієнта. Основу більшості препаратів становить стабілізована за запатентованими технологіями виробників гіалуронова кислота нетваринного походження, яка ферментується з бактеріологічних штамів стрептокока. Отриманий полімер проходить багатоступінчасте очищення від токсичних домішок та залишкових білків модифікуючого агента (BDDE), що робить його повністю безпечним для введення тканини.
Всі філери мають оптимальну в'язко-еластичну консистенцію, що дозволяє рівномірно заповнювати всі порожнечі і нерівності шкірного рельєфу, сформовані природними процесами старіння або негативними зовнішніми факторами (ультрафіолет, погодні або кліматичні умови, шкідливі звички, погана екологія). Потрапляючи в дерму, філлер починає діяти негайно, вирівнюючи сформований заломами рельєф і наповнюючи витончені ділянки об'ємом. Крім того, гіалуронова кислота стимулює клітини до інтенсивного оновлення завдяки нормалізації балансу вологи та запуску активного синтезу колагену та еластину. Це дозволяє максимально швидко відновити пружність і тонус тканин, що зовні проявляється гладкою та бархатистою шкірою, що випромінює свіжість та здорове сяйво.
Незважаючи на заявлені переваги та користь ін'єкцій з філерами, застосування їх має бути аргументованим та заздалегідь продуманим, щоб досягнуті результати принесли користь організму та дали лише позитивний ефект корекції.
Отже, давайте подивися, яку небезпеку можуть таїти в собі філери для пацієнта:
Чи можна уникнути перелічених вище негативних наслідків введення філерів та їхнього негативного впливу на організм пацієнта? Безумовно, якщо довірити себе рукам кваліфікованого косметолога та проводити процедуру контурної корекції виключно за умов спеціалізованого салону чи клініки. Тому завжди слід заздалегідь ознайомитись з особливостями проведення ін'єкцій, обговорити з лікарем протипоказання та можливі ризики. Це допоможе звести до мінімуму всі небезпеки для здоров'я, а кінцевий результат введення філерів принесе лише позитивний зовнішній ефект у вигляді красивої шкіри.