Будні: з 09:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 16:00
НД: вихідний
Сухість шкірних покривів – перша ознака їхнього старіння, адже брак вологи в клітинах епідермісу призводить до утворення мімічних зморшок, в'ялості, зниження тургору. Для будь-яких косметичних засобів (сироватки, маски, крему) ключовим завданням є зволоження обличчя, при цьому препарати для зволоження шкіри застосовуються не тільки як профілактика її в'янення. Нанесення зволожуючого засобу – обов'язковий етап будь-якої інвазивної процедури по завершенні. В салонному догляді використовується професійна косметика з ефектом зволоження, що відповідає трьом критеріям, що:
Маска, флюїд, інші засоби, до яких вдаються в медицині для покращення гідратації обличчя, мають багато відмінностей. Але найчастіше їх поєднує головний компонент. Гіалуронова кислота – незамінний інгредієнт складу професійної косметики для обличчя. На її основі виробляються практично всі засоби як для інвазивної, так і безін'єкційної медицини. Інші елементи складу помітно відрізняються від засобу до засобу. Вибір конкретного крему, лосьйону, сироватки із набором активних компонентів залежить від типу шкіри та ступеня її проблематики.
Використовувати креми, маски та сироватки для зволоження шкіри рекомендується на постійній основі. При регулярному використанні засобів на основі гіалуронату натрію відбувається не тільки відновлення гідробалансу клітин шкіри, але й стимулюється синтез найважливіших "будівельних" білків колагену та еластину, які відповідають за пружність та еластичність шкірних покривів.
Обов'язкові препарати для утримання вологи в клітинах і після пілінгів, апаратного впливу, лазерного шліфування. Такі засоби дозволяють швидко запустити процес відновлення та оновлення епідермісу. До того ж, вони зменшують подразнення та запалення після сеансів.
Підбір правильного зволожуючого денного крему з вмістом UF-фільтрів дозволяє захистити шкіру від сонячного впливу та можливої появи пігментних плям. Грамотно підібраний комплекс догляду за обличчям та тілом дозволить уповільнити процеси вікового та фотостаріння.
Професійна косметика відрізняється від масової кількома параметрами:
Однак ціна на професійну косметику є кращим вкладенням у красу, оскільки, враховуючи малу витрату, велику упаковку і високу ефективність, пацієнт отримує більш раціональне витрачання коштів, ніж при купівлі дешевої, але “порожньої” косметики з мас-маркету.
Косметика мас-маркету передбачає виробництво та постачання великого обсягу товарів. З цієї причини виробнику не вигідно вкладатися в якісніші інгредієнти через їх високу вартість. А професійна косметика спрямована на менше коло покупців, які цінують якість.
Кожен продукт професійної косметики відрізняється якісними та очищеними інгредієнтами. До складу кремів часто входитимуть кислоти, ензими. Сироватки наповнені вітамінами та мінералами. Пілінги найчастіше містять комплекс кислот. Наприклад, до складу популярного пілінгу PRX T-33 входять трихлороцтова кислота, перекис водню, койєва кислота.
Можна використовувати і вдома, але професійна косметика призначена для використання в косметологічних процедурах лікарем. Перед покупкою для особистого використання фахівець все одно повинен правильно розрахувати кількість і курс такої “важкої артилерії”, як, наприклад, курс Crystal Carboxy або гліколевого пілінгу.
Косметологи надають перевагу професійній косметиці тих же брендів, що й філери, мезококтейлі та біоревіталізанти. Головна причина в тому, що найкращий ефект для пацієнта досягається при комплексному підході з ін'єкцій та професійного догляду одного бренду.