Чи можна пити алкоголь після збільшення губ?

Часто від пацієнтів косметолога можна почути питання, чи можна пити алкоголь після збільшення губ. Але мало хто з клієнтів замислюється над тим, чи можна пити до процедури, і як взагалі алкоголь впливає на результати маніпуляцій з гіалуроновою кислотою. Сьогодні обговоримо тему алкоголю та його впливу на гіалуронову кислоту під час та після корекції.

Пити чи не пити: алкоголь до процедури

Отже, багато косметологів відзначають, що дилема з приводу алкоголю до корекції набагато важливіша за питання «Чи можна пити алкоголь після збільшення губ?». Справа в тому, що спирти мають подвійний вплив на організм людини:

  1. З одного боку, спирт викликає зневоднення, а гіалуронова кислота потребує «підживлення» вологою перші пару діб після корекції, і вона «тягне» воду з довколишніх тканин.
  2. З іншого боку, алкоголь затримує вологу, провокує набряклість, підвищує тиск та розширює судини, що веде до утворення гематом.

У зв'язку з таким впливом алкоголю на організм поєднання спиртного та філерів може призвести до затягування процесу загоєння на довгі тижні, а то й місяці. До того ж це може негативно вплинути на результати збільшення губ.

«Тяпнути» для хоробрості

На жаль, досі деякі недосвідчені клієнти думають, що прийняття легких чи не дуже спиртних напоїв під час самої процедури допоможе зняти стрес, розслабитися та пережити необхідний дискомфорт легко та просто. На жаль, це помилкове припущення, і будь-який грамотний фахівець відправить таку клієнтку, яка вирішила зняти стрес під час процедури, додому відсипатися.
Справа в тому, що алкоголь:

  • притуплює та усуває дію анестетиків, тому болю буде тільки більше, незважаючи на те, що алкоголь без застосування анестезії сам блокує активність больових рецепторів;
  • провокує клієнта на розв'язану чи нервозну поведінку, заважаючи роботі косметолога;
  • розширює судини і змушує кровотік бігти швидше, що призводить до розслаблення м'язів та міміки, а це заважає лікарю оцінити справжню форму та об'єм губ і може призвести до вибору некоректних схем введення або кількості філера;
  • провокує кровотечу при проколах та призводить до множинних гематом на губах під час процедури.

Як висновок: алкоголь не варто приймати не лише до маніпуляції, а й під час, адже це зробить процес збільшення губ лише складнішим, а не простим.

Відсвяткуємо? Не варто!

Нарешті ми підібралися до питання, чи можна пити алкоголь після збільшення губ. Тут думки фахівців розходяться. Одні стверджують, що після розподілу філлера всередині дерми йому вже нічого не загрожує. Інші застерігають від вживання алкоголю протягом наступних 3-5 діб після корекції, і ось чому:

  1. Перші дні є особливо критичними для розподілу та закріплення гіалуронової кислоти всередині тканин. Активна речовина, потрапляючи під шкіру, запускає активну гідратацію. Спиртне прискорює розпад гіалуронової кислоти після введення, а це знижує ефект проведеної процедури, і результат може залишитися на губах не на обіцяні 5-6 місяців, а лише на 3-4.
  2. Етанол зневоднює організм, а вперше пару діб полімер починає буквально «тягнути» рідину з усіх тканин, що розташовані поблизу. Таким чином, на губах може сохнути шкіра, з'являтися сухі скоринки, тріщини, а це ускладнює загоєння.
  3. Також спирти виводять необхідні для будівництва колагенових волокон вітаміни С та Е, а значить, оновлення та омолодження періоральної області перебуватиме під загрозою.

Так що постарайтеся спланувати похід до косметолога за новими губками так, щоб застілля, свята з вживанням спиртного не доводилися ні на до, ні після процедури. Так ви вбережете не тільки красу своїх пухких губ, а й своє здоров'я, що набагато важливіше!