Будні: з 09:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 16:00
НД: вихідний
У 21 столітті зберегти красу та молодість шкіри стало набагато простіше завдяки впровадженню таких революційних процедур, як мезотерапія та біоревіталізація, які займають лідируючі позиції щодо попиту у провідних клініках естетичної медицини. Часто клієнти плутають ці маніпуляції і не розуміють, у чому різницю між мезотерапією чи біоревіталізацією, що краще, і що потрібно саме їм.
У цьому короткому огляді спробуємо розібратися, яка з процедур підійде конкретній шкірі і чим відрізняються ці дві ін'єкційні методики, які часто плутають або помилково приймають за ту саму техніку.
Біоревіталізація - це відносно молода процедура в косметології, спрямована в буквальному значенні слова на пожвавлення зів'ялих та пошкоджених тканин. Основне завдання терапії - наповнення всіх шарів дерми недостатньою кількістю гіалуронової кислоти, втраченої з віком (внаслідок природного старіння) або під впливом негативних зовнішніх факторів (ультрафіолет, кліматичні умови, погодні складності, погана екологія, шкідливі звички). Для цього в тканині ін'єктується нестабілізована гіалуронова кислота нетваринного походження, яка синтезується з бактеріологічних штамів стрептокока і є повністю органічною для людського організму, що виключає розвиток алергічних проявів та інших побічних реакцій.
Ця методика вважається найлегшою, щадною з представлених на косметологічному ринку технік, ефективність якої можна порівняти з результатом після апаратних процедур. Біоревіталізацію рекомендують до проведення після 25 – 30 років, коли кількість рідної гіалуронової кислоти починає помітно знижуватись, і шкіра інтенсивно втрачає вологу. Це призводить до втрати тонусу та еластичності, підвищеної сухості та схильності до запалень, формування першої сіточки зморшок.
Очевидний успіх біоревіталізації полягає в тому, що після першої процедури починається чудове перетворення шкіри, яке з кожним наступним сеансом призведе до вражаючих результатів. Буквально на очах починають розгладжуватися дрібні зморшки та складки, нормалізується тон обличчя, світлішають пігментні плями, вирівнюється рельєф деформованих ділянок та проходить шорсткість.
Вперше про мезотерапію заговорили понад 50 років тому. З того часу ця малоінвазивна методика набула широкого поширення в різних сферах медицини та в косметології, у тому числі. Головна мета методики – «доставка» корисних та поживних сполук у середні шари дерми, куди не можуть проникнути традиційні косметичні засоби у вигляді кремів та масок, що діють лише на поверхні шкіри.
Залежно від поставлених завдань корекції лікар підбирає готовий розчин або складає його в індивідуальному порядку, враховуючи особливості організму пацієнта. З цією метою застосовуються такі компоненти, як нестабілізована гіалуронова кислота, вітамінно-мінеральні комплекси, амінокислоти, антиоксиданти, пептиди, витримки з рослин.
Процедура виконується дуже тонкими голками і має делікатну дію, на відміну від агресивних апаратних процедур, що виключає розвиток побічних реакцій та серйозних ускладнень. Методика дає довгостроковий результат вже після першого сеансу ін'єкцій і дозволяє вирішити цілий спектр проблем зі шкірою, спрямованих на поліпшення її загального стану, нормалізацію мікроциркуляції в клітинах та міжклітинному просторі, підвищення пружності тканин та усунення різних естетичних недоліків ( акне, розтяжки, рубці, купероз, гіперпігментація) . Виражений результат, що омолоджує, зберігається від півроку і підтримується повторними сеансами з регулярною періодичністю.
Що краще – мезотерапія чи біоревіталізація – однозначної відповіді немає, бо ці дві процедури справді відрізняються, хоч і спрямовані на вирішення схожих косметологічних завдань. Щоб розуміти, яка з методик підійде пацієнту, необхідно знатися на головних відмінностях між ними.
Насамперед це склад використовуваних для ін'єкцій препаратів і, відповідно, їх призначення. Уколи для біоревіталізації містять виключно чисту гіалуронову кислоту, необхідну насамперед для зволоження та відновлення пошкоджених тканин. Коктейлі для мезотерапії - це цілий комплекс біологічно активних компонентів, які мають комплексний вплив на тканини і здатні вирішити відразу кілька естетичних завдань.
Пацієнту юного віку буде запропоновано мезотерапію, що особливо актуально у вирішенні косметологічних проблем (акне, подразнення, пігментація, купероз, рубці), а для більш зрілої шкіри (після 30 – 35 років) найкращим варіантом спочатку стане біоревіталізація, яка допоможе заповнити дефіцит гіалурону. . Також мезотерапія допоможе там, де є такі специфічні проблеми, як темні кола та мішки під очима, целюліт, випадання волосся, шрами тощо.
Обидві процедури відрізняються технікою виконання ін'єкцій, це повинен завжди брати до уваги грамотний косметолог. Мезотерапія передбачає як поверхневе запровадження препаратів на глибину до 2 мм, і глибокі проколи. Біоревіталізація виконується в поверхневі шари дерми , так як завдання стоїть у внутрішньоклітинній «доставці» гіалуронової кислоти для швидкої та якісної регенерації тканин.
Вивчивши відмінності біоревіталізації та мезотерапії, можна зрозуміти, що найкращою буде та методика, яка ефективніше вирішить проблеми зі шкірою та матиме тривалий омолоджуючий ефект у кожному конкретному випадку.