Мезотерапія гіалуроновою кислотою

Сьогодні кожен виробник професійної косметики, що поважає себе, намагається запропонувати серію по догляду за шкірою з гіалуроновою кислотою, підкреслюючи її чарівні можливості для краси та молодості шкіри. Дійсно, гіалуронова кислота має властивість швидко та ефективно відновлювати пошкоджені тканини дерми, але є одна проблема – проникнути на потрібну глибину звичайний крем чи маска не зможуть. Тут буде потрібно більш радикальне втручання і найбезпечнішим і ефективним способом у цьому питанні виступає мезотерапія гіалуронової кислотою.

Кому, навіщо і коли потрібна мезотерапія?

Вперше про мезотерапію, як про метод механічного впливу голкою на нервові рецептори в комплексі з лікувальною дією препаратів, що вводяться, заговорили більше 30 років тому. Спочатку ця технологія успішно застосовувалася в традиційній медицині, а з недавніх пір стала улюбленою процедурою у більшості косметологів, оскільки дозволяє швидко та безпечно повернути шкірі молодість та привабливість, позбавивши пацієнта від низки неприємних естетичних недоліків.

Метод являє собою ін'єкційне введення індивідуально розроблених коктейлів із суміші гіалуронової кислоти та корисних для тканин компонентів (вітамінно-мінеральний комплекс, пептиди, екстракти рослин, біостимулятори, коензими, антиоксиданти, амінокислоти), спрямованих на посилення захисних властивостей дерми, активацію важливих біохімічних речовин. клітин природним шляхом.

Унікальність процедури пояснюється подвійним впливом на пошкоджену або зів'ялу шкіру. По-перше, це безпосередня дія мезотерапевтичного розчину, що дозволяє вирішити певні косметологічні завдання, а по-друге – це множинні мікроушкодження тканини, що стимулює клітини шкіри до активної роботи та оновлення.

Усього за кілька ін'єкцій мезотерапія гіалуроновою кислотою дозволяє вирішити цілий спектр естетичних проблем, таких як:

  • погіршення стану тканин дерми, пов'язане з негативним впливом зовнішніх факторів та природними процесами старіння;
  • підвищена жирність шкіри зі схильністю до вугрової висипки та подразнень;
  • втрата натурального кольору шкіри, посилена пігментація або, навпаки, надто бліді шкірні покриви;
  • розтяжки, провисання та деформація тканин через втрату еластичності та пружності;
  • темні кола під очима та набряки нижніх повік;
  • купероз;
  • рубцеві зміни тканини;
  • зайві жирові відкладення та целюліт;
  • себорейний дерматит;
  • випадання або погане зростання волосся;
  • порушення у роботі сальних залоз;
  • відновлення після пластичної операції чи апаратних процедур.

У чому особливість проведення процедури та яких результатів можна очікувати?

Головна перевага мезотерапії полягає в тому, що вона має дуже м'який і делікатний вплив на тканини, що практично виключає ускладнення та побічні реакції. Процедура може проводитися в будь-якому віці, починаючи з 25 років , коли шкіра перестає справлятися на всі 100% зі своїми функціями, і дає гарантований результат після першого сеансу уколів.

Сама по собі процедура мезотерапії нічим не відрізняється від інших ін'єкційних методик, оскільки проводиться в амбулаторних умовах спеціалізованого салону і є серією уколів у певну ділянку особи або тіла з метою вирішити конкретні естетичні проблеми. Для цього використовуються шприци з дуже тонкими голками діаметром до 0,3 мм, які вводяться на глибину до 1 – 2 см.

Якоюсь мірою процедура мезотерапії схожа на рефлексотерапію і точковий масаж, оскільки сприяє поліпшенню мікроциркуляції та інтенсивному оновленню клітин, що прискорює загоєння та відновлення тканин.

Перший час можуть спостерігатися набряклість та почервоніння у місцях проколу шкіри, які є природною реакцією дерми та проходять самостійно. У цей період дуже важливо забезпечити дбайливий догляд за обробленими ділянками, уникати сильних перепадів температури, відмовитися від алкогольних напоїв та куріння, почекати з відвідуванням солярію, пляжу, басейну та тренажерного залу, щоб не занести інфекцію та не прискорити виведення препарату з організму.

З мезотерапією залишатися довгі роки доглянутим, молодим і красивим набагато простіше - головне, знайти "свого" косметолога і довірити турботу про шкіру його вмілим рукам і багатим досвідом.