Методи боротьби з мішками під очима

Мішки під очима – це поширена проблема людей, що живуть у скаженому ритмі сучасного життя, коли все робиться "на ходу" і немає часу на достатній відпочинок, здорове харчування та гармонійний режим дня. Але з останніми досягненнями в галузі ін'єкційної косметології позбутися цього недоліку можна швидко, безпечно та на досить тривалий термін.

Шкіра навколо очей є надзвичайно тонкою і ніжною, практично не містить жиру, волокон клітковини, колагену та еластину, тому схильна до змін від впливу агресивних зовнішніх і внутрішніх факторів. Варто не виспатися, випити перед сном зайву чашку чаю або перенапружити очі в роботі за комп'ютером, і на ранок нижні повіки набрякають, що проявляється саме тими самими «мішками під очима». Так лікарі називають набряклість нижніх повік різного ступеня вираженості, спричинену розтягуванням шкіри, надмірним накопиченням жиру або затримкою рідини в організмі.

Чому виникають мішки під очима

Серед найбільш поширених причин утворення набряків зазначають:

  • недостача сну;
  • спадковий фактор;
  • нездорове харчування;
  • надмірне споживання рідини, особливо кави та чорного чаю;
  • пристрасть до алкоголю;
  • стреси та депресію;
  • використання неякісної косметики, яка обтяжує та розтягує делікатну шкіру;
  • погану роботу лімфатичних судин;
  • гормональні збої в організмі;
  • природне старіння та пов'язані з ними вікові зміни;
  • хвороби нирок, печінки та серця.

Безопераційні методи боротьби з мішками під очима

Зіткнувшись з проблемою мішків під очима, які можуть проявитися, як у юні роки до 30 років, часто будучи наслідком генетичної схильності, так і в більш зрілому віці (після 40 років) як природна відповідь на процеси старіння, що запустилися, ми відразу запитуємо про методи боротьби з мішками під очима. Безумовно, відображення у дзеркалі з припухлими нижніми століттями навряд чи когось потішить, але стане стимулом до активних дій.

Методів боротьби мішків під очима існує багато, хоча далеко не всі з них будуть ефективними та негайними у своїй дії.

На початковому етапі можна звернутися до народних засобів у вигляді різних примочок і масок з відварів лікарських трав, але результату доведеться чекати довго. Основне завдання тут у усуненні естетичного недоліку, а нормалізації режиму дня і лікуванні супутніх захворювань.

Не менш популярними є і всілякі косметичні засоби – креми, лосьйони та маски, а також умілий та професійний макіяж, який приховає всі недоліки зовнішності, у тому числі й набряки під нижніми віками.

Найдієвішими та найефективнішими методами корекції мішків під очима є:

  1. апаратна косметологія,
  2. мезотерапія,
  3. ін'єкції філерів у поєднанні з уколами ліполітиків.

З метою усунення мішків застосовується контурна пластика в поєднанні з ліполітиками, коли в нижню повіку вводять ліполітичні розчини, що прибирають набряклість, а одночасне використання наповнювачів на основі стабілізованої гіалуронової кислоти створюють міцний каркас навколо століття, що перешкоджає провисанню тканин і запуску. . Результат виявиться негайно і триватиме від 1 року та більше.

Добре допомагає знімати набряк нижніх повік та відновлювати структуру шкіри мезотерапію. Це популярна методика оздоровлення тканин шляхом введення в мезодерму індивідуально підібраних коктейлів з поживних компонентів (гіалуронова кислота, пептиди, амінокислоти, антиоксиданти, вітамінно-мінеральний комплекс). Процедура допомагає розгладити зморшки в періорбітальній ділянці, усуває набряки, розсмоктує ущільнення, посилює пружність тканин та нормалізує колір шкіри. Отриманий ефект зберігається до півроку, і видно вже після першого сеансу.

Ми розглянули найбільш безпечні та цікаві методи боротьби з мішками під очима. Який із них підійде пацієнту – вирішує виключно лікар у кожному конкретному випадку. Головне - знайти досвідченого косметолога і неухильно дотримуватися його рекомендацій. Тоді про проблему набряків нижніх повік можна буде забути на довгий час, радіючи свіжій і молодій шкірі обличчя.