Ліполітики – ін'єкції для схуднення

Щодня ми даємо собі обіцянку, що завтра почнемо дотримуватися здорового харчування, займатимемося спортом, дотримуватимемося режиму відпочинку та роботи. Але настає наступного ранку, і знову скажений ритм сучасного життя бере своє. Ми швидко проковтуємо бутерброд, запиваючи його на ходу ковтком кави, поспішаємо на роботу, забігаючи дорогою до школи чи дитячого садка, а ввечері втомлені повертаємося додому, готуємо щільну вечерю, розвалюємося на дивані і знову думаємо, що завтра все буде по-іншому.

У результаті - зайвий жир накопичується в так званих "стратегічних місцях" - обличчя, стегна, сідниці, живіт, плечі - що не найкраще позначається на спільній привабливості і нашій красі. Ось тут уже доводиться замислитись. Для тих, хто всерйоз замислився над вирішенням цієї проблеми, є кілька варіантів:

  • виснажливі тренування та нескінченні дієти зі спробою вести здоровий спосіб життя,
  • радикальне хірургічне втручання, відоме як ліпосакція,
  • курс ін'єкцій ліполітиків – натуральних препаратів з ферменту сої, які швидко і безпечно позбавляють зайвого жиру в локалізованих областях на обличчі та тілі.

Що таке ліполітики, і кому вони стануть у пригоді?

В організмі людини до самої смерті відбуваються різноманітні обмінні процеси, серед яких одну з найважливіших ролей виконує баланс синтезу та розпаду ліпідів – жирових клітин, які відповідають за енергетичний ресурс усіх органів та систем. Якщо ця рівновага порушується через вплив різних факторів (шкідливі звички, погане харчування, спадковість, відсутність фізичних навантажень), то зайві жири накопичуються в підшкірному шарі між м'язовими волокнами і на стінках судин, що змінює зовнішність не в найкращий бік. Людина починає повніти в найнесподіваніших місцях.

У даному випадку мова не йде про ожиріння як ендокринну патологію, викликану спадковими факторами або гормональними порушеннями, а лише про незначні відкладення жиру, які виглядають малопривабливими і вимагають негайного усунення, якщо пацієнт хоче повернути стрункість фігурі та гарні обриси особі.

Саме з такими надлишками жиру чудово справляються ліполітики – ін'єкційні препарати, що руйнують мембрани пошкоджених жирових клітин та трансформують жир у рідку емульсію для подальшого природного виведення через кровотік та лімфу. Цей процес називається ліполізом та дозволяє зменшити кількість жирових відкладень до 6 см, залежно від зони введення та індивідуальних показників організму пацієнта.

Завдяки ліполітикам зайвий жир переробляється на корисну енергію, баланс ліпідів відновлюється, покращується кровообіг, нормалізуються обмінні процеси в тканинах, покращується стан шкірного покриву.

Серед показань до ін'єкційного ліполізу можна відзначити такі:

  • локальні відкладення жиру на обличчі та тілі (на повіках, підборідді, щоках, носі, кистях рук, плечах, животі, спині, боках, стегнах, сідницях);
  • целюліт будь-якого ступеня;
  • ліпоми та жировики ("вдовий горб");
  • бляшки холестерину на повіках;
  • усунення наслідків невдало проведеної хірургічної ліпосакції;
  • підтримують процедури при ліфтингу обличчя та шиї.

До складу ліполітиків входять виключно натуральні компоненти (лецитин, фосфатидилхолін, вітамінно-мінеральний комплекс), що унеможливлює розвиток алергічних реакцій або ускладнень у відновлювальний період.

Грамотне схуднення з ліполітиками

Незважаючи на те, що процедура інтраліпотерапії займає зовсім небагато часу, проводити її слід виключно в умовах спеціалізованої клініки чи косметологічного салону. Метод не означає глобального та швидкого схуднення, а лише допомагає усунути накопичення зайвого жиру у певних зонах обличчя чи тіла.

Процедура поетапно проводиться кваліфікованим лікарем-косметологом:

  1. Первинний огляд та знайомство з пацієнтом, спрямовані на оцінку загального стану, збирання анамнезу, вибір препарату та техніки його введення, обговорення можливих ризиків та протипоказань;
  2. Підготовка обраної зони до процедури: демакіяж та дезінфекція; нанесення анестетика (для ліполізу характерна підвищена болючість);
  3. Безпосереднє введення ліполітика на глибину до 12 мм шприцем з дуже тонкою голкою;
  4. Півгодинний спокій з обов'язковим поповненням запасу рідини в організмі, як мінімум 500 мл, для прискореного виведення жиру;
  5. Повторна обробка зони ін'єкції антисептиком та нанесення заспокійливого крему на місця проколу м'яких тканин, щоб уникнути формування гематом.

Незважаючи на побажання пацієнта якнайшвидше позбутися зайвих жирових накопичень, його слід поінформувати, що за одну процедуру допускається вводити не більше 2 – 3 ампул ліполітика. Стандартний курс інтраліпотерапії включає від 4 до 10 сеансів з інтервалом у кілька тижнів, що визначається індивідуально для кожного конкретного пацієнта, виходячи зі ступеня вираженості проблеми та показань до процедури.

Крім того, необхідно розуміти, що ін'єкційний ліполіз – інвазивне втручання в тканини та обмінні процеси в організмі, а це допускається до проведення не у всіх пацієнтів. Прямими протипоказаннями є період виношування дитини та грудного вигодовування, хвороби аутоімунного спектру та системні патології, онкологія, загострення хронічних захворювань, шкірні запалення, порушення згортання крові та загальне нездужання.

Побічні реакції на ліполітики трапляються рідко і часто пов'язані з низькою кваліфікацією фахівця, що виконує ін'єкції. Це можуть бути алергічні прояви, почервоніння, свербіж та набряклість, які проходять самостійно за кілька днів. Якщо ж ситуація погіршується, може знадобитися негайна лікарська допомога.

Ліполітики – це дійсно ефективний метод швидкого та якісного позбавлення від незначних жирових відкладень, який допоможе повернути тілу та особі привабливість. Однак варто ще раз відзначити: тільки в комплексі з постійним доглядом за собою та підтримкою здорового способу життя пацієнт зможе досягти вражаючих результатів та максимально тривалого ефекту від процедури.