Будні: з 09:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 16:00
НД: вихідний
Поява вертикальних зморшок-промінчиків навколо рота, які ще називають складками курця, "штрих-кодом" або кисетними, є одними з ранніх ознак початих вікових змін, які виникають під впливом генетики, старіння та негативних зовнішніх факторів. Безумовно, такий неприємний естетичний недолік навряд чи додасть своїм власникам привабливості, тому більшість людей намагаються позбавитися їх доступними сьогодні в косметології способами. Сьогодні поговоримо докладніше про причину появи кисетних зморшок і всі безопераційні методи корекції.
Цілком уникнути появи кисетних зморшок, що оточують верхню губу, неможливо. Губи – це зона з підвищеною мімічною активністю та практично повною відсутністю підшкірного жиру. Ми просто не зможемо заборонити собі говорити, їсти, посміхатися. Як результат такої активності, шкіра поступово втрачає пружність та еластичність. З віком у нас з'являється дефіцит колагену, еластину та гіалуронової кислоти, які у дитинстві та компенсували нашу міміку, це призводить до заломів у ділянці носогубного трикутника та формування вертикальних (кисетних) зморшок навколо рота.
Серед основних факторів, що безпосередньо впливають на утворення цієї неприємної косметичної нестачі, виділяють:
Кругові м'язи рота, пучки яких не закріплені на кісткових тканинах, знаходяться в постійній напрузі, що призводить до поступового розтягування. Особливо страждають від кисетних зморшок люди, які за родом своєї діяльності змушені багато говорити та активно користуватися мімікою обличчя – актори, співаки, вчителі, диктори.
Сьогодні існує безліч безопераційних методів корекції кисетних зморшок, основне завдання яких не тільки усунення видимої частини естетичного недоліку, а й у повноцінній профілактиці його появи надалі.
Серед найбільш ефективних методів ліквідації кисетних зморшок виділяють такі:
ФІЛІНГ : ін'єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти в процедурах контурної пластики, біоревіталізації та мезотерапії, які заповнюють сформовані заломи, розгладжують рельєф шкіри, заповнюють запас вологи, вітамінів та інших корисних речовин, нормалізують кровообіг і мікроциркуляцію всередині клітин. З цією метою застосовуються філери середньої щільності – Restylane, Surgiderm, Princess, ревіталізанти – Revofil та Revitacare, мезотерапевтичні розчини – Meso Wharton, Teosyal;
БОТУЛОТОКСИН : уколи препаратів на основі ботулотоксину типу «А» - Botox, Botulax, Dysport, Xeomin, Lantox, які блокують на час проведення нервові закінчення в круговій мускулатурі рота, що призводить до її повного розслаблення та розгладжування кисетних зморшок;
АПАРАТНІ ПРОЦЕДУРИ : фракційний фототермоліз, що є впливом на певні ділянки шкіри, в даному випадку, зону над верхньою губою, лазерного променя, що стимулює активне вироблення колагенових і еластинових волокон, запускає процес регенерації тканин;
МЕЗОНІТІ : армування мезонітями, які вводяться по лінії між верхньою губою та носом, щоб посилити міцність шкірних покривів і надати природній пружності тканинам, за рахунок поступового обростання новими колагеновими волокнами.
У питаннях корекції кисетних зморшок важливо запам'ятати три головні правила - регулярність з чітким проведенням процедур за заздалегідь продуманою схемою, акуратність дій косметолога, оскільки шкіра над верхньою губою дуже вразлива, і поступовість , коли для досягнення кінцевого результату знадобиться певний час з обов'язковою динамікою поліпшень.
Тільки комплексний підхід та чітке дотримання рекомендацій косметолога дозволять швидко, безпечно та на тривалий період позбутися кисетних зморшок, повернути особі молоду привабливість та свіжість.