Будні: з 09:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 16:00
НД: вихідний
Ефективність застосування гіалуронової кислоти для обличчя не викликає сумнівів. Це дійсно необхідний і дуже корисний для тканин дерми компонент, що дозволяє максимально довго зберегти красу та молодість шкіри.
Гіалуронова кислота є важливою біохімічною складовою сполучної тканини, якій у нашому тілі 85 %. Цей елемент представлений у різних фізичних станах (хрящі, кістки, шкіра, кров, лімфа, спинномозкова рідина та склоподібне тіло ока). З роками кількість гіалуронової кислоти наближається до критично низької позначки через природне старіння та руйнівні зовнішні фактори (шкідливі звички, ультрафіолет, температурні коливання, погана екологія, стреси). Це призводить до порушення обмінних процесів у клітинах та міжклітинному просторі, що позначається на стані шкіри:
Навряд чи подібні зовнішні прояви порадують свого власника, тому виникає потреба у застосуванні гіалуронової кислоти ззовні.
З цією метою після численних клінічних експериментів та досліджень була створена синтетична гіалуронова кислота на основі непатогенних бактеріологічних штамів стрептокока, яка дозволяє заповнити нестачу рідного гіалуронату та має ряд очевидних переваг:
Ще однією важливою перевагою гіалуронової кислоти є можливість її застосування двома способами – ін'єкційним та безін'єкційним. Для особи переважно використання гіалуронової кислоти у вигляді ін'єкцій, так як поверхневе нанесення кремів та масок з гіалуроном у складі працюватиме тільки на ранній стадії прояву вікових проблем. Для зрілої шкіри такі продукти малоефективні через великий розмір молекул діючої речовини, нездатного проникнути у глибокі шари шкіри через товсту поверхню епідермісу.
Ін'єкційний метод представлений процедурами:
Усі зазначені процедури спрямовані на усунення певних естетичних проблем та комплексне омолодження тканин дерми. Залежно від обраної методики, для шкіри обличчя можуть застосовуватися різні за складом та дією препарати:
Якщо пацієнт відчуває страх перед уколами і хоче проводити ін'єкції гиалуроновой кислотою, йому можуть бути запропоновані безін'єкційні методи корекції . З цією метою на шкіру наноситься готовий склад із чистої гіалуронової кислоти або мезококтейлів, який вводиться у глибокі шари дерми за допомогою додаткового обладнання. Це можуть бути інжектори, лазери, прилади з гальванічним струмом, мезоролери, ультразвук та мікрострумовий пристрій. Препарат, введений у такий спосіб, зберігається у тканинах не більше трьох тижнів, але активізує свої біопроцеси у дермі.
Довіртеся досвідченому і вмілому косметологу, який зможе грамотно підібрати оптимальний засіб з гіалуроновою кислотою, виходячи з особливостей шкіри та поставлених завдань корекції.