Яку гіалуронову кислоту вибрати для обличчя?

Ефективність застосування гіалуронової кислоти для обличчя не викликає сумнівів. Це дійсно необхідний і дуже корисний для тканин дерми компонент, що дозволяє максимально довго зберегти красу та молодість шкіри.

Що таке гіалуронова кислота?

Гіалуронова кислота є важливою біохімічною складовою сполучної тканини, якій у нашому тілі 85 %. Цей елемент представлений у різних фізичних станах (хрящі, кістки, шкіра, кров, лімфа, спинномозкова рідина та склоподібне тіло ока). З роками кількість гіалуронової кислоти наближається до критично низької позначки через природне старіння та руйнівні зовнішні фактори (шкідливі звички, ультрафіолет, температурні коливання, погана екологія, стреси). Це призводить до порушення обмінних процесів у клітинах та міжклітинному просторі, що позначається на стані шкіри:

  • утворюється підвищена сухість шкірного покриву;
  • формуються зморшки та складки;
  • втрачається тургор та еластичність тканин;
  • виникає в'ялість епідермісу та птоз.

Навряд чи подібні зовнішні прояви порадують свого власника, тому виникає потреба у застосуванні гіалуронової кислоти ззовні.

З цією метою після численних клінічних експериментів та досліджень була створена синтетична гіалуронова кислота на основі непатогенних бактеріологічних штамів стрептокока, яка дозволяє заповнити нестачу рідного гіалуронату та має ряд очевидних переваг:

  • не викликає алергії та підходить для будь-якого типу шкіри;
  • дає негайний ефект, помітний після першої процедури;
  • створює виражену підтягуючу дію завдяки активному синтезу нових волокон еластину та колагену;
  • перешкоджає деградації тканин;
  • очищає шкіру від омертвілих клітин та ороговілих частинок;
  • є повністю біодеградується речовиною, яка без залишку виводиться з організму після закінчення терміну дії.

Омолодження особи за допомогою гіалуронової кислоти

Ще однією важливою перевагою гіалуронової кислоти є можливість її застосування двома способами – ін'єкційним та безін'єкційним. Для особи переважно використання гіалуронової кислоти у вигляді ін'єкцій, так як поверхневе нанесення кремів та масок з гіалуроном у складі працюватиме тільки на ранній стадії прояву вікових проблем. Для зрілої шкіри такі продукти малоефективні через великий розмір молекул діючої речовини, нездатного проникнути у глибокі шари шкіри через товсту поверхню епідермісу.

Ін'єкційний метод представлений процедурами:

  • біоревіталізації,
  • мезотерапії,
  • контурної пластики,
  • біорепарації.

Усі зазначені процедури спрямовані на усунення певних естетичних проблем та комплексне омолодження тканин дерми. Залежно від обраної методики, для шкіри обличчя можуть застосовуватися різні за складом та дією препарати:

  1. Мезококтейлі , які містять цілий комплекс корисних та біологічно активних компонентів крім гіалуронової кислоти, що підсилюють її дію та стимулюють тканини дерми до інтенсивного оновлення та відновлення (вітаміни, мінерали, мікроелементи, коензими, антиоксиданти, пептиди, амінокислоти). Це можуть бути як створені лабораторним шляхом препарати, так і розроблені лікарем-косметологом індивідуальні засоби, що враховують тип шкіри пацієнта та особливість проблеми;
  2. Ревіталізанти з немодифікованою гіалуроновою кислотою, головне завдання яких заповнити нестачу вологи в тканинах, нормалізувати гідробаланс у міжклітинному просторі та повернути свіжість шкірним покривам, що втратили свіжі тон та еластичність після агресивних косметологічних процедур, внаслідок тривалого перебування під прямими променями;
  3. Філери з гіалуроновою кислотою різної щільності та в'язкості, призначені для наповнення зсередини зморшок і складок, заповнення втраченого об'єму м'яких тканин та «підтяжки» нечітких контурів овалу обличчя та окремих його ділянок;
  4. Біорепаранти , що продовжують та підсилюють дію власної гіалуронової кислоти, прискорюють синтез рідного гіалурону, нових волокон колагену та еластину, що сприяють оновленню тканин.

Якщо пацієнт відчуває страх перед уколами і хоче проводити ін'єкції гиалуроновой кислотою, йому можуть бути запропоновані безін'єкційні методи корекції . З цією метою на шкіру наноситься готовий склад із чистої гіалуронової кислоти або мезококтейлів, який вводиться у глибокі шари дерми за допомогою додаткового обладнання. Це можуть бути інжектори, лазери, прилади з гальванічним струмом, мезоролери, ультразвук та мікрострумовий пристрій. Препарат, введений у такий спосіб, зберігається у тканинах не більше трьох тижнів, але активізує свої біопроцеси у дермі.

Довіртеся досвідченому і вмілому косметологу, який зможе грамотно підібрати оптимальний засіб з гіалуроновою кислотою, виходячи з особливостей шкіри та поставлених завдань корекції.