Які препарати використовуються для біоревіталізації

Біоревіталізація стрімко завойовує популярність серед пацієнтів косметологічних салонів та клінік у всьому світі. Чому ця процедура займає такі високі позиції? Які препарати використовуються для біоревіталізації? Чим вони відрізняються один від одного у різних виробників? Який із усіх них підійде саме вашій шкірі? Відповіді на ці та інші питання шукайте далі у статті.

Що спільного та що різного в препаратах для біоревіталізації?

В основі складу всіх біоревіталізантів лежить гіалуронова кислота – природна для тканин дерми речовина, запас і вироблення якої після 30 років поступово знижується, що негайно відбивається на стані шкіри та видає вік пацієнта. Саме завдяки роботі гіалуронової кислоти відновлюється гідратація тканин, запускається синтез важливих будівельних білків (колагену, еластину) та нативної гіалуронової кислоти, відбувається активна регенерація клітин.

Щоб розібратися в тому, які препарати використовуються для біоревіталізації, слід розглянути призначення та склад цих коктейлів. У ревіталізантах застосовується нестабілізована гіалуронова кислота, виділена з непатологічних штамів стрептокока і пройшла багаторазове очищення від шкідливих агентів.

Всі препарати для біоревіталізації схожі за своїм призначенням:

  • глибоке зволоження тканин дерми;
  • корекція незначних естетичних дефектів на поверхні шкіри (нерівності рельєфу, сіточка дрібних зморшок, тьмяний колір обличчя, подразнення та лущення);
  • підвищення пружності та еластичності тканин;
  • регенерація пошкоджених клітин,
  • загальне покращення зовнішнього вигляду шкірного покриву.

Головні відмінності в ревіталізантах – це концентрація гіалуронової кислоти, що дозволяє підібрати оптимальний засіб для конкретного пацієнта, наявність додаткових інгредієнтів, що підсилюють дію основної речовини, та вартість, яка відрізнятиметься у кожного виробника.

Як вибрати препарат для біоревіталізації

Успіх процедури безпосередньо залежить від двох моментів – вмілої роботи косметолога та грамотного підібраного ревіталізанта, тому що кожен має особливості застосування та відрізняється індивідуальними властивостями.

Критерії вибору препарату для біоревіталізації:

  • вік пацієнта;
  • тип шкіри та наявність певних ушкоджень;
  • зона корекції;
  • якість та термін придатності;
  • виробник;
  • наявність протипоказань;
  • дозування.

Вік і рівень виразності естетичних змін є головними чинниками під час виборів ревіталізанта.

Для молодої або тонкої шкіри оптимальними будуть засоби на основі неочищеної гіалуронової кислоти в концентрації 2%, що має м'який вплив на тканини і запобігає розвитку набряків або розтягувань через надлишок вологи. У такому разі рекомендується пройти курс з кількох процедур з гіалуроновою кислотою низької концентрації, що дасть стійкий накопичувальний ефект та пролонгований результат.

Після 30 – 40 років краще зробити вибір на користь ревіталізантів з корисними додатковими речовинами у складі (манітол, гліцерин, вітаміни, пептиди), які вже після першого сеансу допоможуть вирішити низку естетичних проблем зі шкірою. Подібна процедура сприяє не тільки інтенсивному зволоженню, але й активному оновленню клітин.

Вибираючи засіб для біоревіталізації, дуже важливо не перестаратися з його дозуванням, оскільки більше не завжди означає краще.

Усі ревіталізанти поставляються в готових шприцах з різним об'ємом:

  • 1 мл ліки буде достатньо для усунення недоліків у ділянці особи;
  • 3 мл речовини вистачить, щоб обробити не тільки обличчя, а й шию, декольте та кисті рук.

Огляд кращих препаратів для біоревіталізації

Безумовно, вибираючи засіб для біоревіталізації, косметологи віддають перевагу ревіталізантам, які добре зарекомендували себе і перевірені тривалою практикою клінічного застосування.

Давайте познайомимося з ними ближче:

IAL System – відомий "золотий стандарт біоревіталізації" від італійського виробника Fidia Farmaceutici, який містить нестабілізовану гіалуронову кислоту в концентрації 18 мг/мл і підходить для будь-якого типу шкіри. Це універсальний та повністю безпечний засіб, призначений для глибоко зволоження на клітинному рівні та створення вираженого омолоджувального ефекту.

Aquashine – унікальні засоби від однойменного південнокорейського виробника, склад яких, крім гіалуронової кислоти, містить понад 50 активних компонентів (пептиди, амінокислоти, вітаміни, мікроелементи), що надають комплексну терапевтичну дію на шкіру для усунення більшості проблем. У лінійці представлено 3 ревіталізанти:

  • Revofil Aquashine для шкіри 35 – 40 років,
  • Aquashine BR для пацієнтів віком від 45 років,
  • Aquashine BTX – унікальне поєднання 59 складових для помітного push-up ефекту.

Всі три засоби ефективно зволожують тканини, вирівнюють рельєф поверхні епідермісу, повертають природне сяйво і свіжість.

Princess Rich – австрійський ревіталізант від концерну Croma, склад якого крім гіалуронової кислоти містить гліцерин, що підсилює зволожуючі властивості ГК і сприяє інтенсивному виробленню колагену. Препарат дозволяє скоротити у кілька разів вираженість зморшок у пацієнтів віком від 35 років, вирівнює поверхню рельєфу шкіра та повертає особі натуральний колір.

Juvederm Hydrate – інтенсивний зволожуючий засіб для біоревіталізації у будь-якому віці від американського гіганта фармакологічної індустрії Allergan. Універсальний ревіталізант містить манітол – природний антиоксидант, який захищає від вільних радикалів та негативних зовнішніх факторів.

Teosyal Meso – швейцарський ревіталізант від лабораторії Teoxane із концентрацією нестабілізованої гіалуронової кислоти 15 мг/мл. Засіб додатково містить комплекс з вітамінів, мікроелементів, амінокислот і антиоксидантів, що мають виражену терапевтичну, підтягуючу та омолоджуючу дію.

Це далеко не повний перелік ефективних та популярних засобів для біоревіталізації. Довірте вибір препарату своєму перевіреному косметологу і повністю дотримуйтесь його рекомендацій, тоді отриманий результат перевершить очікування і подарує нову молодість і свіжість шкіри, що втомилася.