Як проводиться плацентарна мезотерапія?

Єдиним способом уповільнити процеси неминучого старіння та скоригувати малопривабливі вікові зміни є сучасні досягнення естетичної медицини. Прогресивним та дієвим методом омолодження сьогодні косметологи називають плацентарну мезотерапію – нове слово у світі інноваційної косметології, ефективність якого вже встигла випробувати на собі безліч задоволених пацієнтів.

Плацентарна мезотерапія: можливості, подаровані природою

Сьогодні передові косметологічні технології відійшли від радикального втручання в організм пацієнта, дедалі більше вони базуються на його природній схильності до відновлення та регенерації. Справжню революцію у світі естетичної медицини зробило відкриття плацентарних препаратів, що дозволяють перетворитися в максимально короткі терміни щадним і природним шляхом.

Основу плацентарних препаратів складають активні фактори росту клітин, виділені з гідролізату людської плаценти, що стимулюють регенерацію пошкоджених клітин шкіри, що збільшують їхню природну кількість завдяки гармонійному поділу. Подібний процес забезпечує повне відновлення тканин дерми. Додаткові компоненти препаратів, крім плаценти (антиоксиданти, інтерлейкіни, вітамінами та мінерали), покращують метаболізм клітин та тканинне дихання, що в комплексі дає виражений зовнішній результат у вигляді чистої та гладкої шкіри, що випромінює здорове сяйво та натуральну свіжість. Крім того, лікарі відзначають сприятливий вплив плацентарної мезотерапії на весь організм пацієнта загалом. Не дарма в Японії плацентарна мезотерапія проводиться на рівні національної медичної програми . Що вже говорити про психологічну якість життя: у людей зі здоровою та привабливою зовнішністю підвищується рівень самооцінки та піднімається настрій, покращується загальне самопочуття та робота внутрішніх органів.

Основні завдання плацентарної мезотерапії:

  • профілактика та усунення вікових змін;
  • ліфтинг тканин обличчя;
  • відновлення природного кольору;
  • нормалізація балансу вологи у клітинах;
  • лікування шкірних патологій;
  • комплексне оздоровлення тканин;
  • поліпшення росту волосся та зміцнення їх структури.

На відміну від інших косметологічних засобів, плацентарні препарати є абсолютно безпечними для організму пацієнта, оскільки не містять токсичних включень, не порушують цілісності клітин, очищені від гормональних та пептидних сполук. Для виробництва застосовується виключно здорова плацента після успішних пологів, вірніше, її ворсинчасто-хоріальна частина, що пройшла ретельну перевірку на відсутність вірусів, інфекцій та білків, які могли б спровокувати алергію та інші небажані реакції.

Особливості проведення процедури та запобіжні заходи

Обов'язковою умовою процесу, коли проводиться плацентарна мезотерапія, є виконання кваліфікованим і сертифікованим косметологом в умовах спеціалізованого салону або клініки. Процедура передбачає інвазивне втручання, тому не слід її довіряти майстрам із сумнівною репутацією або проводити в домашніх умовах із порушенням санітарно-гігієнічних норм.

Як проводиться плацентарна мезотерапія?

Процедура передбачає багаторазове ін'єкційне введення плацентарних препаратів у середні та глибокі верстви дерми на проблемній ділянці особи чи тіла. З цією метою застосовуються шприци найтоншими заточеними алмазом голками, які забезпечують вплив, схожий на точковий масаж і рефлексотерапію, що стимулює клітини шкіри до активної регенерації та оновлення. Таким чином, процедура створює подвійний ефект у комплексі з діючими речовинами введених препаратів, і це приносить свої плоди: вже після першого сеансу видно омолоджуючий та оздоровлюючий ефект на шкірі. Для досягнення максимального результату рекомендується пройти повний курс ін'єкцій, кількість яких косметолог визначає індивідуально для кожного пацієнта. Як правило, це 3-10 сеансів з інтервалом в 7-10 днів.

Дуже важливо пам'ятати: як і будь-яка інша косметологічна процедура, плацентарна мезотерапія має низку протипоказань.

  • вагітність та годування груддю,
  • аутоімунні та онкологічні захворювання,
  • цукровий діабет та гіпертонія 2 – 3 ступеня,
  • велика гіперпігментація,
  • гострі запальні процеси на шкірі,
  • загострення хронічних захворювань,
  • системні захворювання, епілепсія.

Сеанс ін'єкцій не проводиться в період менструації, а для унеможливлення алергічної реакції на компоненти плацентарних препаратів у пацієнтів, схильних до подібних проявів, рекомендується провести попередній тест на гіперчутливість.

Якщо з якихось причин пацієнти насторожено схильні ставитися до сучасних препаратів, то тут вони можуть бути впевнені в безпеці, адже плацентарне омолодження – це справді «подарунок», закладений у наших клітинах від народження! За умови, що процедура проводиться грамотно та максимально точно, результати будуть справді вражаючими.