Як діють уколи з гіалуроновою кислотою

Якби нам запитали: «Як діють уколи з гіалуроновою кислотою?», – ми відповіли б: «Чарівно!». Косметологія XX століття подарувала нам справжнє диво – той «еліксир молодості», який з давніх-давен шукали багато людей у всьому світі. «Чарівність» сучасного гіалуронового еліксиру в тому, що він дозволяє зберігати молодість і красу шкіри до самої старості, і головне – звільняє нас від необхідності вдаватися до травматичного та небезпечного хірургічного втручання, яке часто ще й спотворює риси обличчя у старості. Що ж такого чудодійного відбувається з нашою шкірою і як діють уколи з гіалуроновою кислотою на неї?

Що таке гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота – це несульфований глікозаміноглікан, який міститься в сполучній, епітеліальній та нервовій тканині людського тіла. Вона ж входить і до складу шкіри у вигляді міжклітинної речовини дерми, де бере участь у процесах регенерації та гідродинаміки тканин. З часом в організмі людини гіалуронової кислоти виробляється все менше, і від цього втрачається еластичність шкіри, клітини стають нездатними утримувати вологу і в результаті утворюються зморшки, закладаються заломи на шкірі, починається птоз м'яких тканин. Залежно від різних факторів людина може виглядати або молодшою за свій біологічний вік (якщо вона володар щасливої генетики), або старша (якщо її шкіра недостатньо зволожена внутрішнім вмістом гіалуронової кислоти). І ось у другому випадку клієнту на допомогу приходять філери та знання, як діють уколи з гіалуроновою кислотою. Їхня перевага закладена в унікальному складі – гелеві імплантати створюють із штучно синтезованої гіалуронової кислоти, яка розпадається значно довше, ніж її аналог в організмі, що дозволяє пролонгувати ефект гідратації шкіри. Також плюсом уколів є те, що як ін'єкції використовують перехресну або поперечно зшите молекулу гіалуронової кислоти, і саме її аналог міститься в шкірі. Уколи з гіалуроновою кислотою вводяться в різні шари шкіри досвідченими косметологами, які знають анатомію обличчя та будову тканин, це абсолютно безпечно для організму і не викликає алергічних реакцій.

Якщо шкіра досить молода, потребує лише підтримки та стимуляції природного вироблення молекул гіалуронової кислоти, в такій ситуації використовуються біоревіталізанти . У разі, якщо на шкірі вже з'явилися незворотні зміни у вигляді зморшок, складок, заломів, обвисань, уколи з гіалуроновою кислотою теж допоможуть, тільки це буде вже введення філерів для контурної пластики . Отже, в чому ж різниця, і як діють уколи з гіалуроновою кислотою.

У чому відмінність біоревіталізації від контурної пластики

Біоревіталізанти - це препарати, які вводяться поверхнево і є помічниками для неглибоких шарів дерми (до 1 мм), утворюючи гідрорезерв. Після введення цих препаратів гіалуронова кислота, що входить до їх складу, розщеплюється на компоненти, які беруть участь в утворенні нових молекул власного гіалуронату, а також у процесах обміну та гідратації шкіри . «Гіалуронка», введена за допомогою уколів, запускає неоколагенез – синтез фібробластів сполучної тканини, які потім перетворюються на клітини колагену та еластину. В результаті завдяки цьому природному зволожувачу підвищується тургор шкіри, покращується її колір, звужуються пори, розгладжуються дрібні зморшки, регулюється підвищена пігментація. Структура епідермісу буквально відновлюється зсередини за допомогою уколів із гіалуроновою кислотою. Рівний колір обличчя, ліфтинговий ефект, глибоке зволоження шкіри та розгладжування поверхневих зморшок – ось чудодійний результат використання уколів із гіалуроновою кислотою.

Філери для контурної пластики – це ще один вид препаратів, що містить у своєму складі гіалуронову кислоту, і цей вид представлений у текстурі гелів. Завдання підшкірних наповнювачів - наповнити глибоку зморшку зсередини, таким чином вирівнюючи шкіру, як би виштовхуючи її з глибини залому назовні. Умовно філери поділяються на 2 групи: монофазні, які складаються з молекул гіалуронової кислоти одного розміру, та біфазні, у яких розмір молекул гіалуронової кислоти – різний. Який філер запропонувати для вирішення конкретного завдання, визначає лікар-косметолог. Філери вводяться під шкіру, на різну глибину (до 4 мм) залежно від завдань та типу шкіри, іноді перпендикулярно, утворюючи внутрішній каркас. Серед можливостей філерів – здатність не лише усунути зморшки, а й підкоригувати овал обличчя, об'єм губ, форму підборіддя, щік, вилиць… Все, що раніше було доступне лише зіркам екрану при використанні пластичної хірургії, зараз у розпорядженні кожного з нас!

Одна з найважливіших переваг філерів на основі гіалуронової кислоти полягає в тому, що якщо раптом з якихось причин вас не влаштував результат у дзеркалі, ви можете повернути своїй особі звичні контури. Як за помахом чарівної палички – один укол, що містить у собі фермент гіалуронідазу, допоможе швидко розсмоктатися введеному препарату та піти з зони корекції без наслідків.

Якщо підсумувати всю інформацію на тему того, як діють уколи з гіалуроновою кислотою, можна сказати одне – вони діють ефективно, швидко, безболісно і продовжують нашу красу та молодість. І сьогодні це диво косметології стало доступним кожному з нас!