Будні: з 09:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 16:00
НД: вихідний
К сожалению в данной категории нет товаров.
Перед походом до косметолога в Києві чи будь-де в країні важливо не тільки правильно вибрати препарат, а й впевнитися, що у спеціаліста є під рукою гіалуронідаза, адже в процесі введення філерів під шкіру можуть виникнути ускладнення (гіперкорекція, гранульоми тощо). Усунути які допомагає ця речовина.
Гіалуронідаза – це природний фермент, що застосовується в косметології для розчинення полімерів гіалуронової кислоти. Гіалуронідаза також виробляється нашим організмом для контролю за фібротичними реакціями. Вона слугує для покращення в'язкості різних секретів, наприклад, допомагає прокинути сперматозоїдам у яйцеклітину. Деякі тварини використовують її для посилення дифузних властивостей своїх отрут.
Основною причиною ускладнень під час контурної пластики є надмірне, неправильне введення або міграція препарату під шкірою. Також іноді імунна система може сприймати його як стороннє тіло – тоді фахівцю доводиться колоти гіалуронідазу. Цей фермент перетворює полімер гіалурону на олігомер, після чого організм перестає його сприймати агресивно.
Гіалуронідаза є білковим засобом. Отже, може спричинити алергію. Тому лікареві перш ніж почати проводити сеанс або ж на стадії консультування необхідно провести внутрішньошкірні проби. Фермент розводиться фізіологічним розчином. Отримана речовина колеться в передпліччя. Протягом години косметолог має спостерігати за реакцією пацієнта. Якщо виникає сверблячка, запалення, почервоніння – це означає, що використовувати гіалуронідазу не можна.
У клініках Києва ціна на багато процедур включає в вартість і кошти з нейтралізації дії філерів. Косметологи сходяться на думці, що колоти нейтралізатор при гіперкорекції, міграції наповнювача, введення його в неправильну область потрібно відразу. Головне правильно розвести розчин, для видалення лише надлишку гіалуронової кислоти.
Одне з найчастіших питань: через скільки можна колоти гіалуронку після ін'єкцій гіалуронідази? Конкретної відповіді немає, оскільки немає чітких стандартів і тимчасових інтервалів. Колоть можна відразу після усунення ускладнення. Лікареві важливо стежити за дозуванням нейтралізуючої речовини і пам'ятати, що гіалуронова кислота по-різному до неї чутлива, залежно від виду філлера.
Перш ніж колоти нейтралізатор важливо знати, як його розводити. Гіалуронідаза сьогодні випускається у ліофілізованій формі. Одиниці виміру – міжнародні одиниці (МЕ). Безпосередньо перед використанням порошок розводиться фізіологічним розчином. Пропорції залежать від конкретного завдання, яке слід усунути, чітких інструкцій немає. Отриманий розчин не містить консервантів, тому необхідно його одразу застосувати. Нейтралізатор діє в організмі протягом 2 діб.
Гіалуронідаза допомагає в ситуаціях, коли потрібно розчинити та вивести з організму введений філер на основі гіалуронової кислоти при збільшенні губ або інших ін'єкційних процедур. Як фермент гіалуронідаза працює у ліполізі для усунення пастозності, бугристості, гриж на повіках.
Кожен препарат має інструкцію з розведення залежно від проблематики. Основа – це розведення гіалуронідази (1500 од.) на 1,5-3 мл фізіологічного розчину. Колоть гіадуронідазу може лише фахівець (косметолог, лікар).
При внутрішньошкірному введенні гіалуронідаза діє протягом 40-48 годин.
Протипоказання для застосування гіалуронідази схожі на протипоказання для ін'єкцій філерів або процедур біоревіталізації – гострі запальні інфекційні захворювання, вагітність, дитячий вік до 18 років, гіперчутливість до компонентів препарату тощо.