Філери для вилиць

Коли ми говоримо про омолодження обличчя і показуємо, якого ефекту нам хотілося б досягти, ми підтягуємо руками шкіру в області скронь, щоб шкіра на всьому обличчі «натягнулася»: від підборіддя та носогубних складок до зморшок на лобі. Ми інстинктивно вказуємо на те місце, за допомогою якого справді можна покращити овал та рельєф обличчя, покращити пружність покриву, омолодити риси обличчя.

Сьогодні ми поговоримо про вольюмізацію вилиць, про те, які філери краще для вилиць, і чому робота саме з цією частиною обличчя в контурній пластиці часто змінює зовнішність кардинальним чином на краще.

«Трикутник краси» та його вплив на зовнішній вигляд

У косметології та контурній пластиці ви часто можете почути цей термін – «трикутник краси». Він позначає область від вилиць через носогубні складки до підборіддя. У молодості, як правило, у нас наповнені об'ємом, акуратні, підтягнуті вилиці та щоки, носогубні та нососльозні складки практично відсутні, підборіддя гостре, чітко окреслене. Трикутник спрямований донизу вершиною, а форма обличчя наближена формою до «сердечку». Такі риси обличчя виглядають моложаво і надають всій особі гарного вигляду.

З віком ситуація змінюється. Вилиці втрачають колишній об'єм, носогубні складки стають явно вираженими, щоки опускаються вниз, утворюються «брили», з'являється друга добірка. Не встигнеш озирнутися, як трикутник уже підняв свою вершину вгору, а кути опустилися вниз. Обличчя з такими рисами виглядає зістареним, втомленим, трохи озлобленим, немов із застиглою маскою зневаги.

Перед тим як обговорити, які філери краще для вилиць, давайте розглянемо деякі факти про в'янення обличчя.

Вищеописана зміна з віком, у когось раніше, у когось пізніше відбувається з кількох причин:

  1. Гравітаційні сили землі . Всі ми – прямоходячі особини, і на всіх на нас діє сила тяжіння землі. На жаль, на наш шкірний покрив ця сила діє так само: під дією гравітації шкіра незмінно з віком опускається вниз.
  2. Втрата шкірного «каркаса» внаслідок втрати вологи у клітинах шкіри. З роками кількість нашої власної гіалуронової кислоти - речовини, що відповідає за наповнення дерми вологою, незмінно скорочується, так як процес її вироблення сповільнюється вже після 25 років, і далі - наростаючою. Відповідно, шкіра втрачає пружність, з'являються зморшки у місцях найбільшої втрати вологи та западання рельєфу шкіри.
  3. Скорочення вироблення колагенових та еластинових волокон . Ці дві речовини – колаген та еластин – відповідають за створення підтримуючого «каркасу» в нашій шкірі, який і допомагає трикутнику триматися двома вершинами вгору. Після 30-ти років, а в деяких людей і раніше, кількість вироблення цих волокон скорочується через уповільнення синтезу фібропластів – «попередників» клітин сполучної тканини.

Таким чином, з цих трьох причин процеси старіння шкіри рано чи пізно торкнуться всіх і кожного. Але хороша новина полягає в тому, що косметологія не стоїть на місці, і вже давно працює над заходами, які допоможуть помітно скоригувати вплив природних сил. Але головне тепер стало можливим керувати процесом старіння. Ви не залишитеся назавжди молодим, але зможете відчутно уповільнити прихід старості і зробити її красивою.

Настав час поговорити про гелі-наповнювачі, контурну пластику і про те, які філери краще для вилиць.

«Напоїти» та «нагодувати» шкіру після 30 років

Сучасні філери виробляються, в основному, на основі тієї самої гіалуронової кислоти (ГК), яка знаходиться в наших клітинах і відповідає за їхню молодість. Виробники навчилися синтезувати гіалуронат нетваринного походження, який повністю ідентичний нашому природному та не викликає відторгнення чи алергії при введенні. Ризик виникнення побічних реакцій також зведений до мінімуму. Гіалуронова кислота у філерах доставляється за допомогою ін'єкцій канюлями або голками на потрібну глибину шкіри – від поверхневого шару до окістя.

Сучасні гелі:

  • зволожують шкіру на недоступному для інших засобів рівні – на рівні молекул,
  • заповнюють зморшки,
  • вирівнюють і роблять рівним, пружним шкірний покрив,
  • формують гарний рельєф,
  • створюють об'єм для гарних контурів,
  • запускають у шкірі процес регенерації та синтезу нових фібропластів (а згодом – нових колагенових та еластинових клітин).

Що стосується вилиць, то вони є, мабуть, найважливішою точкою в контурній пластиці. Підколюючи коректор в область вилиць, створюючи там додатковий об'єм, косметолог допомагає усунути «обвисання» шкіри, скоригувати нососльозні та носогубні складки, які так старять наше обличчя, підтягнути шкіру по всьому обличчю. Звичайно, для такої корекції необхідно використовувати гелі-вольюметрики підвищеної щільності. Такі наповнювачі тримаються найтриваліший термін під шкірою – до 18 місяців, їх введення досить помітно змінює рельєф, тому довірити корекцію вилиць можна лише професіоналу високого класу. Це стає тим важливішим, враховуючи, що область вилиць знаходиться близько до чутливої періорбітальної зони, де через близькість судин до поверхні високий ризик отримання неприємних відчуттів, травматичності шкіри та появи крововиливу. Якщо препарат не містить лідокаїну, слід завчасно нанести на шкіру крем-анестетик.

Практично у кожній другій лінійці філерів є філер для вилиць. Це, як правило, найщільніший, стійкий, при цьому пластичний коректор. У лінійці Surgiderm найбільш підходящими є гелі з маркуванням Surgiderm 30 і 24 XP . У серії найближчого конкурента фахівець, швидше за все, порекомендує препарати із серії Ультру: Juviderm Voluma з лікодаїном та Juviderm Ultra 3 з манітол для закріплення результату на довгі місяці. Вольюметрик ще одного, цього разу корейського конкурента – Yvoire Volume Plus – оснащений у своїй формулі сіткою поперечних зв'язків у молекулах, посиленою за допомогою спеціальної технології. Такий каркас міцніше триматиме форму вилиці. Часто косметологи пропонують для використання Stylage XL Lidocaine з манітолом через його дійсно підвищену щільність та стійкість до деформації.

Будь-який пацієнт, який звернувся до фахівця з метою корекції вилиць (для отримання антивікового ефекту або просто естетичного поліпшення зовнішності), повинен насамперед звертати увагу на кваліфікацію та професійний досвід косметолога. Якщо корекцію виконує майстер дійсно високого класу, він сам запропонує пацієнту на вибір філери для корекції, розповість про особливості кожного з них та підбере оптимальний варіант.