Будні: з 09:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 16:00
НД: вихідний
Ін'єкційні процедури догляду за шкірою тривають мінімум часу, дають миттєвий результат, і ефект від них триває протягом довгих місяців. Вони мають скромний список протипоказань, і якщо дотримуватися запобіжних заходів, можна пролонгувати їхню дію. Що не можна робити після біоревіталізації (головні запобіжні заходи), щоб не нашкодити своїй шкірі?
Під час біоревіталізації в поверхневий дермальний шар шкіри вводиться гіалуронова кислота, за рахунок чого відбувається глибинне зволоження шкіри, підвищується її тургор, дрібні зморшки розгладжуються, мікроциркуляція шкіри посилюється, покращується колір обличчя та відбувається омолодження шкіри на клітинному рівні. Сама процедура триває не більше 40 хвилин, і при використанні крему-анестетика є безболісною.
Основне завдання пацієнта після біоревіталізації полягає в тому, щоб мінімізувати можливі наслідки та зберегти досягнутий ефект протягом максимального терміну. Для цього важливо знати, що не можна робити після біоревіталізації: головні запобіжні заходи.
Оскільки біоревіталізація – це ін'єкційна процедура, на поверхні епідермісу внаслідок введення препарату утворюються мікропроколи. Тому важливо після процедури добу не торкатися руками обличчя, щоб не занести інфекцію.
З цієї ж причини протягом доби краще утриматися від нанесення макіяжу, використання декоративної косметики. Тональні засоби та декоративна косметика можуть потрапити до місць ін'єкцій та викликати алергічну реакцію або запалення шкіри, закупорюючи її пори.
Найважливіший запобіжний засіб після біоревіталізації - відмова від відвідування басейну. Хлорована вода або вода, оброблена у будь-який інший спосіб, містить чимало мікроорганізмів, які категорично не можна занести до запалених після процедури шарів вашої шкіри. Це питання здоров'я всього організму загалом, а не лише шкіри обличчя.
Також не можна після біоревіталізації піддавати шкіру тепловому впливу, тому не варто відвідувати сауну чи баню, а також робити будь-які теплові процедури для обличчя та тіла.
Заняття спортом слід виключити на кілька днів до повного загоєння шкіри, щоб разом із потом хвороботворні бактерії не проникли в глибокі шари шкіри та не інфікували її. Також під час фізичних навантажень підвищується температура тіла, що буде небажаним після біоревіталізації.
Якщо ви хочете уникнути можливого набряку м'яких тканин, після біоревіталізації не можна довго перебувати з опущеною головою вниз. Якщо ваша професія передбачає, що ви довго тримаєте голову нахиленою, краще запланувати процедуру напередодні вихідних.
Головний запобіжний засіб після біоревіталізації – це заборона на алкоголь, оскільки він розширює судини і піднімає в них тиск. Підвищений тиск у судинах перешкоджає швидкому загоєнню ран після ін'єкцій.
Гостра, копчена та солона їжа утримує в шкірі воду, тому не можна зловживати такими стравами, щоб уникнути підвищеної набряклості.
Ультрафіолетові промені травмують шкіру, тому ще одне "не можна" протягом кількох діб - засмага на пляжі або в солярії. Коли шкіра повністю загоїться, вона буде здатна витримувати дію ультрафіолету під захистом кремів з УФ-захистом.
Масаж не можна робити після біоревіталізації протягом щонайменше 1 тижня. Мануальний вплив підвищує ризик зараження бактеріями, прискорює циркуляцію крові, і все це може негативно вплинути на шкіру.
Пам'ятаючи про головні запобіжні заходи після біоревіталізації і дотримуючись цих нескладних правил, ви дозволите ефекту від процедури тривати багато місяців, а ваша шкіра ще довго сяятиме молодістю і здоров'ям. Якщо подивитися на те, що не можна робити після біоревіталізації і головні запобіжні заходи, то можна побачити, що ця процедура омолодження закликає вас протягом декількох днів до відпочинку, спокою і здорового харчування. Ідеальний спосіб догляду за шкірою та собою в цілому, погодьтеся!