Чим відрізняється мезотерапія від біоревіталізації?

Природне старіння шкіри неминуче, зупинити цей кругообіг часу неможливо. А ось уповільнити процес в'янення із сучасними досягненнями косметології досить легко. Адже старіти теж можна красиво! Та й не завжди пацієнти замислюються про вік саме в старості: більшість клієнтів косметологів, що доглядають за собою, починають застосовувати сучасні косметичні процедури вже після 30 років. Спеціально для цього розроблені дві дуже схожі між собою методики ін'єкційного омолодження – мезотерапія та біоревіталізація. Чим відрізняється мезотерапія від біоревіталізації - поговоримо сьогодні.

Часто пацієнти помилково приймають ці дві ін'єкційні методики за ту саму процедуру. Насправді це зовсім не так. Що таке мезотерапія, а що таке біоревіталізація? Який метод дасть найкращі результати? Яка із методик підійде саме для вашої шкіри? Отримати відповіді на ці та багато інших супутніх питань можна, якщо детально розібратися у головних відмінностях та основних перевагах двох ін'єкційних методик.

Що таке мезотерапія?

Мезотерапія є малоінвазивною процедурою, основне завдання якої полягає в доставці корисних і поживних речовин в середні шари дерми . З цією метою застосовують різні види мезотерапевтичних коктейлів, які можуть бути представлені вже в готовому варіанті або складатися косметологом індивідуально, виходячи з поставлених завдань корекції та особливостей організму пацієнта.

Як основні діючі компоненти застосовуються вітамінно-мінеральні комплекси, гіалуронова кислота, рослинні екстракти, амінокислоти, антиоксиданти, пептиди та багато інших біологічно активних сполук, необхідних для покращення загального стану шкірного покриву, нормалізації циркуляції в клітинах і міжклітинному просторі, підвищення еластичності. різних специфічних естетичних дефектів (рубці, шрами, розтяжки, судинна сітка, пігментація, облисіння, целюліт, акне та постакне, вікові зміни).

Ін'єкційна мезотерапія має подвійний вплив на дерму:

  • механічне пошкодження шкірного покриву найтоншими голками, схоже з точковим масажем і рефлексотерапією, яке сприятливо позначається на оновленні клітин та регенерації пошкоджених ділянок тканини;
  • Доставка поживних речовин безпосередньо глибоко в проблемну ділянку з метою усунення певного косметологічного недоліку.

Методика має виражений омолоджуючий ефект, який зберігається в середньому від шести місяців і більше, але вимагатиме проходження курсу уколів з 5 – 10 сеансів з інтервалом на тиждень-два. Мезотерапія застосовується практично у будь-якому віці. Щоб продовжити досягнутий позитивний результат, рекомендується проводити підтримуючі сеанси кілька разів на рік.

Що таке біоревіталізація?

Процедура біоревіталізації з'явилася в косметології відносно недавно, але вже встигла зайняти лідируючі позиції в ін'єкційному омолодження шкіри обличчя та тіла. Основне завдання цієї методики – «оживлення» тканин, що зів'яли, шляхом доставки недостатньої кількості гіалуронової кислоти в шари дерми. З цією метою застосовується нестабілізована гіалуронова кислота нетваринного походження, яка на 100% сумісна з людським організмом, не викликає алергічних реакцій, а після закінчення терміну дії без залишку та наслідків виводиться природним шляхом.

Процедура рекомендується до проведення після 35 років, коли кількість власної гіалуронової кислоти різко знижується, і шкіра починає страждати від зайвої сухості, що поступово проявляється малопривабливими естетичними дефектами у вигляді складок, сітки зморшок, запальних реакцій, подразнення та лущення.

Біоревіталізація є однією з найбільш щадних методик у сучасній естетичній медицині, виступає ефективною профілактикою фотостаріння та ранніх вікових змін, підготовкою та реабілітацією перед та після пластичної хірургії. Вже після першого курсу уколів шкіра відновлює тонус та еластичність, з'являється здорове сяйво та блиск, розгладжуються поверхневі зморшки, нормалізується колір обличчя.

Різниця між мезотерапією та біоревіталізацією

А тепер перейдемо до суті та відповімо на запитання: чим відрізняється мезотерапія від біоревіталізації? Давайте подивимося, у чому головні відмінності між ними:

  1. Склад та призначення. Для біоревіталізації застосовується чиста гіалуронова кислота, необхідна для зволоження та регенерації тканин дерми. Мезотерапія передбачає використання складних коктейлів з кількох діючих компонентів, які вводяться в поверхневий шар дерми і призначені для вирішення різних естетичних завдань.
  2. Вік пацієнтів. Мезотерапію можна проводити, починаючи з 20 років, а перші сеанси біоревіталізації рекомендовані не раніше 35 років, коли шкіра перестає справлятися із синтезом достатньої кількості гіалуронової кислоти.
  3. Методика виконання ін'єкцій. Мезотерапія проводиться підшкірно за допомогою шприца з дуже тонкою голкою або мезоролера, які вводять препарат на глибину до 2 мм, що мінімізує формування папул та горбків. Біоревіталізація передбачає глибше проникнення з метою доставки гіалуронової кислоти у всі шари дерми.
  4. Ефект від процедури та періодичність її проведення. Результати біоревіталізації будуть помітні вже після першої процедури, шкіра повністю відновлюється через 10-14 днів, а отриманий ефект збережеться в середньому 4-6 місяців. Мезотерапія характеризується відстроченим результатом, помітним лише після кількох сеансів або після повного проходження курсу, на який потрібно в середньому 5 – 10 процедур з подальшими підтримуючими сеансами. Біоревіталізацію достатньо проводити раз на місяць і рідше, а для досягнення максимального ефекту від мезотерапії процедуру виконують щотижня. При цьому отриманий результат може зберігатись 1 рік і більше.
  5. Фінансовий бік. Біоревіталізація є менш витратною та доступною широкому колу пацієнтів. Для мезотерапії потрібно більше сеансів, більш специфічні препарати, що впливає на вартість всього курсу.

Дозвольте своєму косметологу вирішувати, яка з процедур підходить саме вашій шкірі, оскільки обидві методики спрямовані на інтенсивне омолодження та відновлення тканин, насичення клітин необхідними речовинами та посилення захисних властивостей шкіри.