Біоревіталізанти Neauvia

Фильтр

К сожалению в данной категории нет товаров.

Сучасні можливості косметології вражають. Сьогодні для боротьби з віковими змінами та різними естетичними недоліками на шкірі обличчя та тіла зовсім не обов'язково лягати під ніж пластичного хірурга. Не потрібно навіть чекати залягання глибоких зморшок, щоб почати застосовувати філери або ботулотоксини для омолодження. Вже в досить молодому віці до появи явних ознак старіння можна пройти курс ін'єкції біоревіталізантами – препаратами на основі неретикулбованої гіалуронової кислоти, які вже після першого сеансу зможуть повернути зів'ялим тканинам свіжість та гладкість.

Що таке біоревіталізанти, і коли вони потрібні шкірі

Основне завдання біоревіталізації, попит на яку постійно зростає, спрямовано на глибинне зволоження шкіри, усунення причини появи перших ознак старіння та профілактику ранніх вікових проявів. За останні 15 років було розроблено безліч високоефективних біоревіталізантів, якість та можливості яких удосконалюються та розширюються.

В основі всіх ревіталізантів лежить використання нестабілізованої гіалуронової кислоти, синтезованої лабораторним шляхом з непатогенних штамів стрептокока, що пройшла багаторазове очищення. Ці процеси роблять речовину максимально наближеною до структури рідної гіалуронової кислоти в організмі пацієнта. Така нативна активна речовина є 100% сумісною з тканинами, не викликає алергічних реакцій і не сприймається дермою як чужорідний агент.

Можливості біоревіталізантів спрямовані на вирішення наступних завдань:

  • глибоке зволоження у всіх шарах дерми;
  • запуск важливих обмінних процесів у клітинах та міжклітинному просторі для синтезу достатньої кількості колагену, еластину та власної гіалуронової кислоти;
  • корекція перших вікових змін, що виявляються підвищеною сухістю, поверхневими зморшками, зниженням тургору та еластичності тканин;
  • терапія куперозу, акне та інших естетичних недоліків шкіри;
  • покращення кольору обличчя;
  • усунення пігментних плям та мелазмів.

Як грамотно обрати біоревіталізант для ін'єкційного омолодження?

Ін'єкційна біоревіталізація проводиться практично у будь-якому віці, починаючи з 25 років, якщо до цього є показання. Основну категорію складають пацієнти у віці після 30 років, коли на шкірі з'являються перші ознаки в'янення, втрачається пружність тканин, змінюється колір обличчя, з'являється рохкість рельєфу.

Успіх процедури залежить, в першу чергу, від грамотно підібраного ревіталізанта і, звичайно ж, досвіду та кваліфікації косметолога, який виконує її, що повинен пройти обов'язкове попереднє навчання і надати пацієнту відповідні сертифікати.

Основні критерії вибору біоревіталізанту:

  • вік пацієнта, оскільки є засоби для зволоження та профілактики раннього старіння (до 30 років), а є препарати для корекції недоліків зрілої шкіри (після 45 років);
  • тип та стан шкіри (ступінь та характер вираженості естетичних дефектів);
  • якість та підтверджена клінічно ефективність;
  • рейтинг виробника (довіра пацієнтів, бездоганна продукція, відповідність міжнародним нормам);
  • загальний стан організму (наявність протипоказань до біоревіталізації та алергічних реакцій);
  • зона і площа ділянки, що обробляється (щоб підібрати оптимальне дозування препарату);
  • можливість комплексного застосування з іншими косметологічними методиками (мезотерапія, ботулінотерапія, контурна пластика, мезоніті тощо).

Вже після першого курсу уколів з ревіталізантом пацієнт відчуває енергію та пружність в тканинах дерми, а зовні це проявляється свіжішою та гладкішою шкірою, що випромінює здорове сяйво та природну красу. При цьому важливо не перестаратися з дозуванням гіалуронової кислоти, використовувати лише сертифіковані засоби та довіряти своє обличчя чи тіло кваліфікованому косметологу в умовах спеціалізованої клініки. Жодних сумнівних ревіталізантів та проведення процедури в домашніх умовах! Не експериментуйте зі своєю шкірою, вона у вас одна, і заслуговує на найкраще ставлення.
 

Читати далі