Будні: з 09:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 16:00
НД: вихідний
Такі косметологічні процедури з омолодження шкіри як мезотерапія та біоревіталізація давно зарекомендували себе як перевірені ефективні способи повернення шкірі природної краси та молодості. Але якщо шкіра вікова, з яскраво вираженими змінами, відновити її не так просто. І тоді на допомогу приходить біорепарація – уколи омолодження та відновлення шкіри саме для зрілої шкіри, якої одних ін'єкцій гіалуронової кислоти недостатньо.
По-перше, це певний склад препаратів для мікроін'єкцій. До складу біорепарантів входить не тільки гіалуронова кислота, а й збагачені комплекси амінокислот, вітамінів, пептидів, антиоксидантів та меланінопригнічуючих компонентів.
По-друге, у складі кожного біорепаранту – біомодифікована гіалуронова кислота, яка не розпізнається ензимами, здатними її розщепити. В результаті ці препарати не чутливі до гіалуронідази – ферменту, що руйнує гіалуронову кислоту. За рахунок цього введений у дермальний шар препарат утримується у ньому рекордний час – до 3 тижнів! Протягом цього періоду в клітинах шкіри одночасно розвертаються два процеси:
Таким чином, якщо ваша мета – отримати видимі зміни на віковій шкірі обличчя та тіла, ефект від яких буде пролонгований (на відміну від біоревіталізації та мезотерапії), біорепарація – ваш вибір. Позбутися від зморшок, набряклості та птозу м'яких тканин, отримати ліфтинг-ефект, вилікувати купероз, позбавитися від наслідків фотостаріння та пігментних плям, наситити шкіру необхідною вологою, вітамінами та мікроелементами, зміцнити стінки судин, підвищити імунні властивості шкіри. .
Серед найпопулярніших біорепарантів, що вже зарекомендували себе, сьогодні фахівці називають:
Всі три препарати відрізняються багатим на пептиди і мікроелементи складом, крім біомодифікованої гіалуронової кислоти, яка очолює омолоджуючий комплекс. Сам комплекс, індивідуально підібраний у кожному засобі, відновлює рельєф шкіри та контур обличчя, підвищує її тургор, перешкоджає надмірному виробленню клітинами меланіну, насичує шкіру вологою, киснем, вітамінами та формує нову матричну структуру шкіри за рахунок підвищеного терміну дії препарату.
Процедуру рекомендовано проводити курсом 3-4 рази кожні 3 тижні . У разі індивідуальних особливостей лікар призначить індивідуальну схему ін'єкцій.
Протипоказаннями для біорепарації є стандартний «набір» – проблеми зі зсідання крові, герпетичні висипання, вагітність та період лактації, патології та пухлинні ураження, а також непереносимість аскорбінової кислоти. Якщо у вас протипоказань немає, а є омолодитися сучасними «молодільними яблуками», їх аналогом може послужити процедура біорепарації.
Якщо ви зробите фотографію до біорепарації та після проведеного курсу, ви побачите, що ефект фотошопу можливий у реальному житті на шкірі конкретної людини – на вашій! Скільки б вам не було років, будь ви чоловіком або жінкою, ви будете настільки задоволені отриманим результатом, що через певний час зателефонуйте своєму лікареві і скажете: «Мабуть, настав час стати ще молодшим за допомогою біорепарації!»