Aliaxin LV Lips Volume (1x1ml) - шприц

  • Код товару: 2783
  • Бренд: Aliaxin
  • Упаковка: 2 шприца на 1 мл, голки 27Gx13mm (1 шт. на шприц) та 27Gx19mm (1 шт. на шприц), інструкція із застосування, маркувальні стікери для картки пацієнта (2 шт. на шприц)
  • Голки: 27Gx13mm, 27Gx19mm
  • Зони застосування: Губи Обличчя
  • Щільність: Середня
  • Основа філера: Стабілізована гіалуронова кислота
  • Лідокаїн: Немає
  • Концентрація гіалуронової кислоти: 25 мг/мл
  • Об'єм: 1 мл
  • Тривалість дії: до 9 міс
  • Шари дерми: Середні Глибокі
  • Країна виробник: Італія
  • Зшивання: BDDE
Немає в наявності

Для спеціалістів beauty-сфери діє спецпропозиція! Щоб отримати доступ до спеццін, необхідно підтвердити кваліфікацію. Для цього, будь ласка, надішліть менеджеру фото медичного диплому або сертифікату про закінчення курсів косметологів із застосуванням ін'єкційної методики 👉
https://t.me/fillerbee_manager

Aliaxin LV Lips Volume (1x1ml) — природна гармонія та чуттєвий об’єм губ

Aliaxin LV — ін’єкційний філлер нового покоління від швейцарського виробника IBSA, створений спеціально для моделювання та збільшення об’єму губ. Завдяки високому ступеню очищення гіалуронової кислоти (25 мг/мл) та збалансованій в’язкості, препарат м’яко розподіляється у тканинах, забезпечує чіткий контур, глибоке зволоження та стійкий об’єм.

Препарат особливо цінується професіоналами за свою пластичність і природний результат без набряків та міграції. За відгуками косметологів, Aliaxin LV ідеально підходить як для первинної корекції, так і для оновлення форми губ.

Переваги Aliaxin LV:

  • Точне моделювання форми та симетрії
  • Природний результат з ефектом зволожених губ
  • Підходить навіть для чутливої шкіри
  • Безпечний: не містить лідокаїн
  • Ефект триває до 9 місяців

Ви можете купити Aliaxin LV Lips Volume у Києві, оформивши замовлення через наш інтернет-магазин.

Комплектація
  • Упаковка:
    2 шприца на 1 мл, голки 27Gx13mm (1 шт. на шприц) та 27Gx19mm (1 шт. на шприц), інструкція із застосування, маркувальні стікери для картки пацієнта (2 шт. на шприц)
  • Голки:
    27Gx13mm, 27Gx19mm
Основні характеристики
  • Зони застосування:
    Губи Обличчя
  • Щільність:
    Середня
  • Основа філера:
    Стабілізована гіалуронова кислота
  • Лідокаїн:
    Немає
  • Концентрація гіалуронової кислоти:
    25 мг/мл
  • Об'єм:
    1 мл
  • Тривалість дії:
    до 9 міс
  • Шари дерми:
    Середні Глибокі
  • Країна виробник:
    Італія
  • Зшивання:
    BDDE