Будні: з 09:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 16:00
НД: вихідний
Зображення товару на сайті може трохи відрізнятися від реального продукту.
Це може бути пов'язано з різними причинами, такими як:
Для спеціалістів beauty-сфери діє спецпропозиція! Щоб отримати доступ до спеццін, необхідно підтвердити кваліфікацію. Для цього, будь ласка, надішліть менеджеру фото медичного диплому або сертифікату про закінчення курсів косметологів із застосуванням ін'єкційної методики 👉
https://t.me/fillerbee_manager
Academie Imperial Hand Cream (30 ml) — насичений крем для догляду за сухою шкірою рук, натхненний японськими традиціями турботи про шкіру. Формула з екстрактом квітки вишні, органічним маслом ши та вітаміном Е допомагає швидко пом’якшити шкіру, зняти відчуття сухості та повернути комфорт без липкості й жирного блиску.
Крем інтенсивно живить і заспокоює шкіру, робить руки м’якими та доглянутими навіть при частому контакті з водою або впливі зовнішніх чинників. Легка текстура швидко вбирається, тому засіб зручно використовувати упродовж дня за потреби.
99% інгредієнтів мають натуральне походження, що дозволяє застосовувати крем регулярно. Після використання шкіра рук виглядає більш гладенькою, еластичною та захищеною, зменшується відчуття стягнутості.
Протипоказанням є індивідуальна чутливість до компонентів. Лише для зовнішнього застосування. У відгуках користувачі відзначають комфортну текстуру та помітний пом’якшувальний ефект.
Крем можна купити та замовити з доставкою, зокрема до Києва. Це зручний вибір для щоденного догляду за руками, який цінують за ефективність і приємні відчуття після використання.