Новини

Фракційна мезотерапія для вирішення проблем постакне
Мезотерапія як ефективна методика омолодження міцно увійшла до списку лідерів сучасних косметологічних процедур, оскільки дозволяє безопераційним шляхом вирішити безліч серйозних і специфічних проблем..
Корекція складних зон філерами
Говорять, сміх подовжує життя, як мінімум, він робить її веселіше і простіше. А ще він додає нам зморшок. Звичайно, не лише сміх винний у їх появі: серед причин утворення зморшок можна назвати і віков..
Скільки одиниць Ботоксу потрібно саме вам?
«Всі жінки чарівні, а красу їм додає любов чоловіків», - сказав великий поет Олександр Сергійович Пушкін. Повністю згодні, але час вносить корективи, тому зараз точніше б звучало: «Любов чоловіків і Б..
Рейтинг препаратів для біоревіталізації шкіри у віці 45+
У зрілому віці шкіра, як ніколи, потребує ретельного догляду та зволоження. У принципі, все, що ми вкладали у свою шкіру досі, повинно тепер дати свої результати  і відстрочити наше старіння як н..
 Кисетні зморшки: всі безопераційні методи корекції
Поява вертикальних зморшок-промінчиків довкола рота, які ще називають складками курця, "штрих-кодом" або кисетними, є однією з ранніх ознак вікових змін, які виникають під впливом генетики, старіння і..
 Готуємо шкіру до осені
Ось і настав перший місяць осені. Дні стають коротшими, погода перестає тішити сонячним теплом, і все частіше розливається затяжними дощами. І попереду ще багато осінніх днин. Ми робимо чергову ревізі..
Біорепарація – уколи для омолодження і відновлення шкіри
Такі косметологічні процедури з омолодження шкіри як мезотерапія і біоревіталізация давно зарекомендували себе як перевірені часом ефективні способи повернення шкірі природної краси і молодості. Але я..
Мезоніті:  коли наступає ефект після процедури?
Одним з останніх досягнень сучасної естетичної медицини є мезоніті як ефективний і безпечний спосіб омолоджування шкіри обличчя. Процедура введення мезонітей під шкіру називається тредліфтінгом і сьог..
Причини утворення «носогубок» і способи їх видалення
Носогубні складки, відомі ще як «лінії скорботи», це дві виражені зморшки, які тягнуться від крил носа до куточків губ і є одним з найнеприємніших естетичних недоліків зовнішності. З'являються вони ра..
Якщо куточки рота опущені, чи можна виправити ситуацію?
Вікові зміни на обличчі, як і їх причина – природний процес старіння – неминучі. А якщо сюди ще додати гравітаційні сили Землі, які непомітно впливають на тургор шкіри кожної секунди, то картина вимал..
Що робити, якщо сильно болять губи після філерів?
Біль після введення у губи філерів – це нормальне явище. Інша справа, що ступінь больових відчуттів різниться. Перші клієнти переживають неприємні відчуття протягом першої доби, а інші мучаться два, т..
Найпопулярніші способи безоперационного ліфтінга обличчя
Як би ми не доглядали шкіру, процес старіння неможливо зупинити. З віком зміни стають настільки помітними (зморшки, складки, птоз), що пацієнти готові практично на будь-які методи, у тому числі, і опе..
 Методи боротьби з мішками під очима
Мішки під очима – це поширена проблема людей, що живуть у шаленому ритмі сучасного життя, коли все робиться "на ходу" й немає часу на достатній відпочинок, здорове харчування та гармонійний режим дня...
 Радієс (Radiesse): якого ефекту чекати
З одного боку, з часом ми стаємо мудрішими, а з іншого – час невблаганний до нашої зовнішності. За досвід і мудрість доводиться розплачуватися красою, могли б ми зітхнути, якби про це йшлося років 30-..

Про FillerBee