Новини

Мезотерапія або біоревіталізація – що краще?
У 21 столітті зберегти красу та молодість шкіри стало набагато простіше завдяки впровадженню таких революційних процедур, як мезотерапія та біоревіталізація, які займають лідируючі позиції за попитом ..
Чи можна пити алкоголь після збільшення губ?
Часто від пацієнтів косметолога можна почути питання про те, чи можна пити алкоголь після збільшення губ. Але мало хто з клієнтів замислюється над тим, а чи можна пити до процедури, і як взагалі алког..
Які препарати застосовуються для контурної пластики
Прагнення виглядати молодо та привабливо змушує сучасних жінок та чоловіків всіма правдами і неправдами боротися з віковими змінами шкіри і прагнути до гармонійніших рис обличчя. Щоб ще хоча б на крок..
Методи корекції носогубних складок
Зморшки, що спускаються від крил носа до куточків губ, приносять немало розчарувань як жінкам, так і чоловікам. Такі заломи надають обличчю похмурого вигляду та додають людині додатковий вік. У когось..
Як прибрати кисетні зморшки довкола губ
Тонкі вертикальні складки у періоральній зоні візуально додають віку, негативно позначаються на загальному сприйнятті зовнішності та здатні зіпсувати навіть найчарівнішу посмішку. Кисетні зморшки найч..
Види та принцип дії препаратів для контурної пластики
Мінус  5–10 років за одну процедуру без хірургічного втручання – сьогодні це вже не мрія, а реальність. Контурна пластика із застосуванням філерів демонструє неймовірні результати. За сеанс ін'єк..
Перші зморшки, але страшно колоти Ботокс. Як бути?
Перші ознаки в'янення шкіри у жінок та чоловіків стають помітні після 25 років: шкірний покрив поступово втрачає тонус, з'являються зморшки. Людей з активною мімікою в досить ранньому віці починають т..
10 фактів про Ботокс
Ботокс, випущений американською компанією Аллерган, став першим ін'єкційним препаратом тимчасової дії, який косметологи використовували для боротьби з віковими змінами. Уколи сильнодіючої отрути в мік..
Сурджидерм – відгуки про філерів концерну Allergan
Продукція американського гіганта фармакологічної індустрії Allergan давно користується незмінним попитом у клієнтів косметологічних салонів по всьому світу, оскільки славиться високою якістю, підтверд..
У чому переваги біревіталізації препаратів Аквашайн?
З'явившись більше 15 років тому, біоревіталізація стала одним з найпрогресивніших рішень у сфері антивікової косметології, оскільки дозволяє без болю та з мінімальним ризиком для здоров'я повернути кр..
 Заповнення зморшок як альтернатива Ботоксу
Не дивлячись на ефективність ін'єкційних препаратів на основі ботулотоксину, багато клієнтів естетичних клінік ставляться до них з побоюванням. Головна причина – побічні ефекти у вигляді порушення мім..
Нові тенденції у косметології
Здавалося б, життя ставить перед нами все більш і більш складні завдання, у тому числі, й в області косметології. Проте фахівці якраз шукають простіші та природніші способи вирішення поставлених завда..
Збільшення губ філерами: як обрати препарат
Тренд останніх років – курс на природність та простоту – вчинив істотний вплив на любителів експериментів із зовнішністю. Сьогодні вже рідко можна зустріти лялькове обличчя з непропорційно пухкими «ка..
Зимовий догляд за шкірою
Саме взимку наша шкіра, як ніколи, потребує інтенсивного та дбайливого догляду – в час, коли сильний холод та вітер зміняється підвищеною сухістю опалювальних приміщень та температурними перепадами. Ц..

Про FillerBee