Новини

Stylage відгуки про філери
Після 37-40 років шкіра починає нестримно втрачати минулу  молодість та привабливість, активніше на шкірі виявляються складки та зморшки, від яких хочеться позбавитися будь-яким способом. Раніше ..
Безпечне жироспалення в зоні обличчя
Напевно, кожен з нас після 35 років помічав, що зусилля, направлені на позбавлення від зайвого жиру, вже не дають очікуваних результатів, при цьому людина продовжує зводити себе нескінченими дієтами т..
Чим хороша ін'єкційна мезотерапія обличчя?
Процедура мезотерапії настільки часто і успішно застосовується у сучасній медицині та косметології, що, мабуть, її вже можна сміливо назвати однією з найпопулярнішою процедур з омолодження в салонах к..
Процедура біоревіталізації та препарати, що використовуються
Розквіт молодості та краси доводиться на ранні 22 роки – це той вік, коли організм перестає зростати біологічно, і починається процес в'янення. І хай зовні сучасні жінки і чоловіки «розквітають» після..
 Як проводиться плацентарна мезотерапія?
Єдиним способом уповільнити процеси неминучого старіння та скорегвати малоприємні вікові зміни є сучасні досягнення естетичної медицини. Прогресивним і дієвим методом омолодження сьогодні косметологи ..
 Чим відрізняється мезотерапія від біоревіталізації?
Природне старіння шкіри неминуче, зупинити цей круговорот часу неможливо. А ось уповільнити процес в'янення з сучасними досягненнями косметології досить легко. Адже старіти теж можна красиво! Та і не ..
Нове покоління філерів для губ
Змінити форму або розмір губ хотів б кожний третій відвідувач косметологічного салону або клініки. У сучасній естетичній медицині процедура по збільшенню губ та усуненню різних недоліків періоральної ..
Аквашайн (Aquashine) – пептидна біоревіталізація
Біоревіталізація – улюблена процедура багатьох жінок, а з недавніх пір і чоловіків, які хочуть запобігти старінню шкіри, піклуються про її достатню зволоженість і хочуть мінімізувати прояв вікових змо..
Секрети використання гіалуронової кислоти в домашніх умовах
Вперше відкрита у середині минулого століття, гіалуронова кислота отримала широке використання і у косметології, і у традиційній медицині. Більшість сучасних салонів краси і косметологічних клінік про..
Що з себе  уявляють препарати Рестілайн та Ювідерм?
Сучасний косметологічний ринок рясніє безліччю ефективних і високоякісних продуктів для ін'єкційних процедур, ретельно розібратися у яких під силу лише досвідченому фахівцеві. Серед двох відомих засоб..
Методи і препарати для корекції носогубних складок
Носогубні складки є вертикальною борозною, що лінією сполучає крила носа і куточки губ, уникнути формування яких неможливо, оскільки такий рельєф закладений самою архітектурою людської обличчя. Це спр..
Вся правда про омолоджуючі ін'єкції
В  XXI столітті омолоджуючі ін'єкції вже мало для кого є чимось новим і незвичайним. За багатолітній досвід активного вживання в боротьбі з самими різними естетичними дефектами і віковими змінами..
Як виконуються ін'єкції з ботоксом під очима
Шкіра навколо очей – найніжніша зона на нашому обличчі. Вона ж і найпримхливіша, і найбільш вередлива: першою починає страждати від вікових змін і морщитися, демонструючи свою «незадоволеність» недолі..
Що потрібно знати до процедури омолоджування?
Коли говорять: «краса – в очах того, хто дивиться», мають на увазі, що думки про об'єкт обожнювання важливіші за те, чи красива людина насправді. І це закономірно, тому що поняття краси завжди э суб'є..

Про FillerBee