Новини

Як виконуються ін'єкції Ботокса в область обличчя
Мімічні зморшки – нещадний ворог молодості шкіри обличчя, він зрадницьки видає наш вік через «доріжки», залишені пережитими емоціями та звичною мімікою. Але такі зморшки вважаються далеко не найскладн..
Чи можна займатися спортом після ботоксу
Вже багато років у світовій косметології однією з найпопулярніших омолоджуючих процедур є ін'єкції ботоксу. Перш ніж зважитися на процедуру, багато пацієнтів задаються низкою запитань відносно обмежен..
Яку гіалуронову кислоту обрати для обличчя?
Ефективність вживання гіалуронової кислоти для обличчя не викликає сумнівів. Це дійсно необхідний та вкрай корисний для тканин дерми компонент, що дозволяє максимально довго зберегти красу і молодість..
Як накачати губи гіалуроновою кислотою без наслідків?
Кожна друга жінка мріє про те, щоб змінити форму губ, а кожна третя хотіла б зробити їх повнішими. Сьогодні в тренді – натуральні нюдові відтінки помади та спокусливі губи з максимально природними кон..
Сучасні методи омолодження обличчя після 50 років
Кожній жінці незалежно від віку – хоч у 30, хоч у 70 років – хочеться бути красивою, доглянутою і, звичайно, виглядати молодше за свої роки. Сучасні методи омолоджування обличчя дозволяють вирішити пр..
Чи шкідлива гіалуронова кислота для обличчя
Зберегти якомога довше молодість та красу обличчя – мрія кожної жінки. Сьогодні косметологи стверджують: кращим помічником у цьому питанні стане рідне для тканин дерми біологічно активне поєднання – г..
Ліполітики – ін'єкції для схуднення
Щодня ми даємо собі обіцянку, що завтра почнемо дотримуватися здорового харчування, займатися спортом, дотримуватися режим відпочинку та праці. Але настає наступний ранок, і знову скажений ритм сучасн..
Як позбавитися від зморшки між бровами
Інколи схильність до зморшок на лобі закладена в нас від народження: забавно спостерігати діточок, в яких з самого дитинства вже є видимими «доріжки» для майбутніх зморшок на здивованих обличиках. Час..
 Ніті для підтяжки обличчя: відгуки, обіцянки та власний досвід
Введення мезонітей, або тредліфтінг, сьогодні користується особливою популярністю в салонах краси. Це прогресивне досягнення сучасної естетичної медицини, що дозволяє всього за 60 хвилин прибрати віко..
Можливості гіалуронових філерів
З приходом у косметологію філерів та ін'єкційного омолоджування погляди на людську красу змінилися. Знову в моду повернулися природні риси обличчя та природна свіжість шкіри без шарів тонального крему..
Ліполітики для підборіддя: як колоти, і як діють уколи?
Кожна повна людина вам відповість, який естетичний недолік на обличчі хвилює її більш за інше – щоки та так зване «друге підборіддя». Незалежно від віку, генетичної схильності, загальної стрункості фі..
 Які препарати використовуються для біоревіталізації
Біоревіталізація нестримно завойовує популярність серед пацієнтів косметологічних салонів та клінік у всьому світі. Чому ця процедура має такі високі позиції? Які препарати використовуються для біорев..
Stylage відгуки про філери
Після 37-40 років шкіра починає нестримно втрачати минулу  молодість та привабливість, активніше на шкірі виявляються складки та зморшки, від яких хочеться позбавитися будь-яким способом. Раніше ..
Безпечне жироспалення в зоні обличчя
Напевно, кожен з нас після 35 років помічав, що зусилля, направлені на позбавлення від зайвого жиру, вже не дають очікуваних результатів, при цьому людина продовжує зводити себе нескінченими дієтами т..

Про FillerBee