Нюанси зміни філерів

Нюанси зміни філерів

02.09.2020

Є безліч способів зберегти прекрасний зовнішній вигляд і в більшості випадків все залежить тільки від того, на що готова піти людина, а жінки заради краси готові на багато що.Деякі косметичні засоби можна використовувати самостійно, а деякі можуть застосовуватися досвідченими майстрами косметології і саме до останніх відносяться філери. Вони являють собою певну суміш, яку вводять за допомогою ін'є..

Чим відрізняються філери один від одного

Чим відрізняються філери один від одного

31.05.2019

Людство завжди прагнуло до збереження краси та молодості тіла, часто використовуючи засоби, які більше шкодили, чим допомагали. Сучасна косметологія пішла далеко вперед, і сьогодні, щоб виглядати добре, зовсім не обов'язково погоджуватися на небезпечні процедури з можливим ризиком побічних реакцій. Для усунення багатьох естетичних недоліків шкіри обличчя та тіла активно застосовуються філери – уні..

Чи шкідливі філери для здоров'я?

Чи шкідливі філери для здоров'я?

31.05.2019

 Дермальні філери вже декілька десятиліть є ефективною альтернативою пластичній операції та апаратним процедурам, оскільки дозволяють вирішити серйозні шкірні проблеми з мінімальними побічними реакціями та без тривалого реабілітаційного періоду. Тим ні менш, інтрадермальне введення філерів не є такою ж простою методикою, як нанесення крему або проведення піллінгу. Не дивлячись на заявлену без..

Мезотерапія або біоревіталізація – що краще?

Мезотерапія або біоревіталізація – що краще?

15.04.2019

У 21 столітті зберегти красу та молодість шкіри стало набагато простіше завдяки впровадженню таких революційних процедур, як мезотерапія та біоревіталізація, які займають лідируючі позиції за попитом у провідних клініках естетичної медицини. Часто клієнти плутають ці маніпуляції і не розуміють, в чому відмінності між мезотерапією або біоревіталізацію, що краще, і що потрібне саме їм.  В ..

Чи можна пити алкоголь після збільшення губ?

Чи можна пити алкоголь після збільшення губ?

20.03.2019

Часто від пацієнтів косметолога можна почути питання про те, чи можна пити алкоголь після збільшення губ. Але мало хто з клієнтів замислюється над тим, а чи можна пити до процедури, і як взагалі алкоголь впливає на результати маніпуляцій з гіалуроновою кислотою. Сьогодні обговоримо тему алкоголю та його впливу на гіалуронову кислоту під час та після корекції. Пити або не пити: алкоголь до про..

Які препарати застосовуються для контурної пластики

Які препарати застосовуються для контурної пластики

02.03.2019

Прагнення виглядати молодо та привабливо змушує сучасних жінок та чоловіків всіма правдами і неправдами боротися з віковими змінами шкіри і прагнути до гармонійніших рис обличчя. Щоб ще хоча б на крок наблизитися до досконалості, вже давно необов'язково лягати під скальпель пластичного хірурга: більш щадна для здоров'я та гаманця контурна пластика здатна змінити на краще зовнішність буквально за о..

Методи корекції носогубних складок

Методи корекції носогубних складок

02.03.2019

Зморшки, що спускаються від крил носа до куточків губ, приносять немало розчарувань як жінкам, так і чоловікам. Такі заломи надають обличчю похмурого вигляду та додають людині додатковий вік. У когось «носогубки» з'являються у 35–40 років, в інших – у молодшому віці. В естетичній медицині та косметології використовуються різні процедури, направлені на профілактику та корекцію складок. Сьогодні пог..

Як прибрати кисетні зморшки довкола губ

Як прибрати кисетні зморшки довкола губ

01.03.2019

Тонкі вертикальні складки у періоральній зоні візуально додають віку, негативно позначаються на загальному сприйнятті зовнішності та здатні зіпсувати навіть найчарівнішу посмішку. Кисетні зморшки найчастіше утворюються у пацієнтів після 45 років, у курців або у людей, чия професійна діяльність пов'язана з активною мімікою та задіюванням кругових м'язів в області рота – музиканти, що грають на духо..

Види та принцип дії препаратів для контурної пластики

Види та принцип дії препаратів для контурної пластики

28.02.2019

Мінус  5–10 років за одну процедуру без хірургічного втручання – сьогодні це вже не мрія, а реальність. Контурна пластика із застосуванням філерів демонструє неймовірні результати. За сеанс ін'єкцій цілком можливо надовго позбавитися від зморшок та відновити втрачені об'єми обличчя. У чому секрет уколів краса, з чого роблять препарати, які вони бувають і чим відрізняються один від одного – чи..

Перші зморшки, але страшно колоти Ботокс. Як бути?

Перші зморшки, але страшно колоти Ботокс. Як бути?

19.02.2019

Перші ознаки в'янення шкіри у жінок та чоловіків стають помітні після 25 років: шкірний покрив поступово втрачає тонус, з'являються зморшки. Людей з активною мімікою в досить ранньому віці починають турбувати мімічні складки. Такі заломи легко усуваються за допомогою Ботоксу. Але як бути тим, хто доки не готовий до ін'єкцій нейротоксину? Початок процедур ботулінотерапії можна відтягнути, вдавшись ..

10 фактів про Ботокс

10 фактів про Ботокс

19.02.2019

Ботокс, випущений американською компанією Аллерган, став першим ін'єкційним препаратом тимчасової дії, який косметологи використовували для боротьби з віковими змінами. Уколи сильнодіючої отрути в мікродозах допомагають повернути молодість шкірі обличчя. Проте перед тим, як вдатися до ботулінотерапії, рекомендуємо ознайомитися з важливими фактами, про які ви, можливо, і не знали. 1. В Україні..

Сурджидерм – відгуки про філерів концерну Allergan

Сурджидерм – відгуки про філерів концерну Allergan

18.02.2019

Продукція американського гіганта фармакологічної індустрії Allergan давно користується незмінним попитом у клієнтів косметологічних салонів по всьому світу, оскільки славиться високою якістю, підтвердженою багаточисельними позитивними відгуками задоволених пацієнтів. Унікальною розробкою компанії стали гелі-коректори Surgiderm, які спочатку випускалися французькою лабораторією Corneal Group, що ст..

Показано з 1 по 12 із 109 (всього 10 сторінок)