303 грн.
Є в наявності

Біологічно активна гіалуронідаза Liporase (Ліпорейз) є високопродуктивним ферментом, який інтенсивно руйнує молекули гіалуронової кислоти (ГК), нормалізує стан дерми після введення надлишкового об'єму філера. Деполімерізірующій фермент допомагає попередити постпроцедурний некроз, освіту фіброзів, ангіоневротичних набряків, гранульом, а також швидко ліквідує інші побічні реакції, викликані перенасиченням клітин Гіалуронат натрію. Ліпорейз мобільно і в повній мірі нейтралізує надлишки ГК після контутрной пластики.

Liporase - ефективний нейтралізатор гіалуронової кислоти

У більшості випадків корекція із застосуванням наповнювачів на основі гіалуронової кислоти проходить без ускладнень. Однак при неправильному введенні або помилку в розрахунку дозування можна отримати такі неприємні наслідки, як гранульоми, гіепркоррекція, запалення шкірного покриву, омертвіння частини дермальних тканин, утворення рубців і інші. Оперативно виправити помилки косметолога допоможе гіалуронідаза південнокорейських біотехнологів, які виробляють засіб для миттєвої елімінації - виведення зайвої ГК з тканин природним шляхом.

Liporase ефективно усуває наслідки гіперкорекції Філер, розв'язує міцні поперечні зв'язку з агентом BDDE, що дозволяє повернути шкірі еластичність і пружність після усунення побічних реакцій. Фермент руйнівно впливає на найстійкіші молекули гіалуроната натрію, розщеплюючи їх до низькомолекулярних частинок - олігомерів - ці фрагменти не сприймаються організмом, як чужорідні, що гарантує швидке відновлення шкіри після надлишку наповнювача.

Крім терапевтичного впливу, Ліпорейз активізує функціональність фібробластів, відновлює і нормалізує обмінні процеси, що позитивно позначається на якості шкірі. Деполімерізірующій розчин багаторазово зменшує ризик змертвіння і розширення тканин, розщеплюючи надлишок філера до глюкуроновою кислоти і глюкозаміну.

Переваги Liporase

Найвища ефективність і швидкість впливу ферменту Liporase обумовлена ​​включенням до складу оптимальної кількості діячої речовини (ОД) - 1500 в одному флаконі. Для реабілітації ураженої ділянки при гіперкорекції з ГК досить одного-двох флаконів (до 300 ОД). При введенні гіалуронідази важливо правильно визначити зони ін'єктування, інакше є ризик зруйнувати природні молекули гіалуронової кислоти, які так потрібні для підтримки здоров'я дерми. Фермент від південно-корейського виробника гарантує наступні переваги при його виборі:

 1. Локальне вплив на проблемну ділянку - максимально продуктивну дію гіалуронідази починається з моменту введення і закріплюється в протягом перших 48 годин,
 2. Економна витрата - для безповоротно вирішення проблеми достатньо пройти курс з двох клінічних сеансів, що передбачає витрату не більше 4-6 флаконів, по 2-3 флакона в тиждень,
 3. Універсальність - даний фермент гарантовано позбавляє не тільки від наслідків гіперкорекції підшкірним гелем, гіперемії і фіброзів після ліпосакції, але і допомагає підготувати клієнта до пластичної операції по ліквідації виражених рубцевих шрамів,
 4. Біосумісність - Ліпорейз синтезується в цитоплазмі людського організму, тому легко інтегрується з натуральними компонентами дермальних і підшкірних клітин, не викликаючи ускладнень.
 5. Нормализирующее засіб легко вводиться в проблемні зони, технікою ін'єктування на глибину не менше 1 см - в глибокі шари дерми. Для розведення вмісту флакона знадобиться класичний фізіотерапевтичний розчин.

Основні показання до використання Liporase

Сфера дії гіалуронідази 1500 од досить велика: розчин успішно застосовується для роботи з клієнтами, які отримали ускладнення після ін'єктування Філер з ГК або після ліпосакції, також використовується для докорректіровкі результату введення наповнювачів в дерму при надлишку гелю. Вікові обмеження не передбачені (після 18 років). Liporase гарантує стійкий, чудовий результат при:

 1. Коригування об'єму введеної гіалуронової кислоти в шарах дерми,
 2. Лікуванні гранульом і фіброзного целюліту,
 3. Усунення дефектів після ліполітичній пластики подвійного підборіддя або грудей,
 4. Ліквідації нездорової набряклості, фіброзів і наслідків крововиливів в дермі,
 5. Профілактиці та попередженні некрозу від насичення шкіри ГК,
 6. Прибирання пігментних блакитних плям - при «ефекті Тиндаля»,
 7. Підготовчому курсі до пластичної хірургічної операції.

Фермент не застосовується для зменшення і корекції об'ємів кисломолочної кислоти, колагену, силікону, а також альтернативного по відношенню до гіалуронату натрію речовини - гідроксиапатиту кальцію.

Запобіжні заходи і протипоказання

Можливі при застосуванні білкових ферментів побічні ефекти у вигляді почервоніння, алергії або набряклості виникають вкрай рідко і проходять своєю чергою протягом не більше 2-х днів. Перед введенням повної дози гіалуронідази рекомендується провести укол для тестування на алергічну реакцію.

Косметологи повинні дотримуватися умови стерильності, акуратно розбавляти фермент з фізіологічним розчином, не допускаючи попадання в вміст флакона будь-яких чужорідних речовин. Навіть не дивлячись на безпеку деполімерізірующего ферменту, слід обов'язково вивчити перелік протипоказань.

Ліпорейз не можна застосовувати при:

 • схильності до алергічних реакцій на гіалуронідазу,
 • інфекційних і онкологічних захворюваннях,
 • вагітності або годуванні,
 • частих крововиливах, гемофілії,
 • прийомі серйозних лікарських препаратів, антибіотиків,
 • неповноліття пацієнта.

Для найкращого засвоєння і прискорення дії гіалуронідази після ін'єкцій можна зробити легкий розподіляє масаж.

Виробник: Liporase, Південна Корея

Упаковка: 10 флаконів х 5 мл

Комплектація:

 • флакон гіалуронідази Liporase - 10 шт
 • Інструкція по застосуванню

Умови зберігання: від 2 ° С до 25 ° С.

Незважаючи на найвищі професійні відгуки Liporase про препарат і його ефективності, гіалуронідаза має протипоказання, потрібна консультація фахівця.

Ще не було питань.