Sculptra

Sculptra (Скульптра): філери

Торгова марка Sculptra далеко не новинка на косметологічному ринку. Бренд вперше заявив про себе у 1999 році, й до тепер користується попитом серед пацієнтів у всьому світі. Відомий препарат від шведського концерну Sanofi Aventis Скульптра, що спочатку існував під назвою New Fill, був створений для відновлення дефіциту м'яких тканин у хворих на ВІЛ, а пізніше став затребуваним засобом і у практиці ін'єкційного омолодження.

Склад і властивості філера Sculptra

Основу формули дермального наповнювача Скульптра становить полімолочна кислота – синтетичний полімер, який повністю ідентичний до рідної молочній кислоти, що виробляється організмом людини під час посилених фізичних навантажень. Отримана в лабораторних умовах речовина:

 • не містить продуктів тваринного походження,
 • є повністю сумісною з тканинами дерми, 
 • вкрай рідко викликає відторгнення або алергічні реакції, 
 • має властивість до природної біодеградації по закінченню терміну дії. 

Подібні властивості дозволяють застосовувати полімолочну кислоту і в якості шовного матеріалу в хірургічній практиці, що розсмоктується самостійно.

Філер схвалений FDA, має європейську сертифікацію якості та безпеки, що робить його альтернативним гіалуронату препаратом № 1 у питаннях корекції вікових змін, пов'язаних з вираженою втратою об’єму та чітких контурів певних ділянок обличчя та тіла.

На відміну від традиційних наповнювачів на гіалуронової основі, які призначені для заповнення зморшок з метою розгладження нерівностей рельєфу шкіри, основне завдання гелю Sculptra полягає у синтезі колагенових волокон – основних будівельних білків, необхідних для створення об’єму на стоншених ділянках. Згідно з останніми клінічними дослідженнями, вже після декількох ін'єкцій філерами Скульптра, кількість синтезованого тканинами колагену збільшується на 30 – 40%.

Ще однією очевидною перевагою гелю Sculptra є максимально тривалий термін дії, який зберігається до двох років і більше. Спершу препарат заповнює всі поглиблення та нерівності, подібно до гіалуронових наповнювачів, а пізніше на його місці формуються волокна власного колагену, а сам гель плавно та без залишку виводиться з організму.

Можливості Sculptra та особливості проведення процедури

Головною перевагою гелю Скульптра є універсальність, що дозволяє застосовувати його не тільки в питаннях об'ємного моделювання, але і для вирішення найрізноманітніших естетичних завдань та усунення:

 • зморшок та складок (від поверхневих і до глибоких);
 • дефіциту тканин в області вилиць, щік, губ і підборіддя;
 • вікових змін на тілі (складки та обвисла шкіра на стегнах і животі);
 • омолодження шкіри рук (складки, сухість);
 • рубців та шрамів різного походження;
 • порушення шкірного рельєфу;
 • виправлення форми брів, в тому числі, ін'єкційної підтяжки.

Полімолочна кислота вважається пружним і щільним матеріалом, який не рекомендується застосовувати у пацієнтів молодше 35 років та на делікатних ділянках із тонкою шкірою.

Важливою умовою успішної процедури є досвід і кваліфікація косметолога, який зможе грамотно підібрати дозування препарату, продумати схему його введення та максимально точно намітити точки уколів. Ін'єкції проводяться в амбулаторних умовах після попередньої дезінфекції оброблюваної ділянки та знеболювання з метою усунення неприємних відчуттів у пацієнта і більш легкого введення гелю.

Повертатися до роботи і звичних справ можна відразу ж, дотримуючись приписів косметолога, які виражаються у більш дбайливому догляду за шкірою в наступні кілька тижнів, обмеженні алкоголю та фізичних навантажень, тимчасовій відмові від сауни, басейну та солярію. Це дозволить уникнути небажаних ускладнень і побічних реакцій, забезпечить тривалий та успішний результат корекції на багато років.

Слід зазначити, що філер Sculptra не має миттєвої дії. Як правило, потрібно пройти кілька ін'єкцій з інтервалом в місяць-півтора. Ефект проявляється поступово та стане максимально помітним через півроку, що пов'язано з плавним виробленням необхідної кількості колагену. Проте отримані результати вдається зберегти два роки і навіть більше. А це, погодьтеся, очевидна перевага, яка і робить наповнювач Скульптра таким популярним.
Sculptra (Скульптра)
Немає

Sculptra (Скульптра)

Артикул:1029
Наявність:Очікується
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)