Macrolane

Macrolane (Макролайн): філери

Ін'єкції препаратом Macrolane стали реальною альтернативою оперативному втручанню, коли необхідна корекція контурів на великих ділянках тіла (груди, стегна, сідниці). Це засіб, який не має аналогів для поповнення обсягу, розроблено шведською компанією Q-Med – виробником добре відомого продукту Restylane.

Чудо-формула Macrolane для досконалих ліній і спокусливого об'єму 

Основу препарату Макролайн становить стабілізована за запатентованою технологією NASHA гіалуронова кислота підвищеної щільності, завдяки чому кінцевий продукт має унікальні в'язко-еластичні властивості, необхідні для помітного збільшення об'єму з пролонгованим терміном дії. Поперечне зшивання молекул гіалуронової кислоти дозволяє створити всередині дерми щільний каркас, оптимально підтримує тканини в заданій формі протягом 1 року і більше. Полімер є рідним для шкіри з'єднанням, тому алергічні реакції, відторгнення та інші ускладнення практично виключені, за умови вмілої та грамотної роботи косметолога. Вигідна властивість природної біодеградації по закінченню терміну дії гарантує повне виведення препарату з організму з можливістю повторної корекції необхідну кількість разів.

Високий рівень безпеки філерів Macrolane підтверджується численними клінічними дослідженнями та досвідом успішного використання з 2008 року в країнах Європи.

Серед основних показань до введення Макролайн:

 • безопераційна пластика грудних залоз (збільшення розміру маленьких грудей або тих, що втратили форму, усунення асиметрії);
 • розгладження рубців і шрамів різної етіології (травми, операції);
 • зміна форми стегон і сідниць;
 • заповнення об'ємних втрат, викликаних віковими змінами, різким схудненням;
 • створення ефекту красивої та «прокаченої» мускулатури;
 • корекція лійкоподібної форми грудей;
 • інтимна пластика делікатних зон;
 • усунення бугристості шкіри після ліпосакції.

Нове тіло з філером Macrolane

Всього за одну процедуру ін'єкції Макролайн допомагають швидко й на тривалий період часу повернути тілу витончені лінії і контури без загальної анестезії, серйозного пошкодження шкірних покривів і тривалого відновного періоду.

Принцип дії препарату повністю схожий з роботою інших філерів на гіалуронової основі. Спочатку гель заповнює всі порожнечі та нерівності, а потім акумулює навколо себе велику кількість вологи, що сприяє підтримці досягнутого ефекту та синтезу нових будівельних білків для регенерації тканин.

Філер вводиться спеціальною канюлею, щоб уникнути зайвого пошкодження тканин, з дотриманням абсолютної стерильності в умовах косметологічного салону або клініки. Уже одразу після процедури, яка триває не більше 1 години, пацієнт може йти додому та насолоджуватися отриманим результатом, чітко дотримуючись рекомендацій лікаря. Щоб уникнути негативних наслідків, запалень та інших ускладнень, наступні кілька тижнів рекомендується:

 • стежити за температурними коливаннями, 
 • прикриватися від прямих променів сонця, 
 • відмовитися від масажу та спортивних тренувань, 
 • надягати компресійну білизну,
 • не лягати на ту частину тіла, в якій знаходиться гель. 

Це необхідний час і умови для рівномірного розподілу філера під шкірою, що допоможе уникнути міграції гелю на сусідні ділянки.

Об'ємна корекція гелем Макролайн, як і будь-який інший вид ін'єкційної пластики, має не тільки свої переваги, але і ряд недоліків: можливі побічні реакції, ускладнена діагностика захворювань молочних залоз, порушення лактації, досить висока вартість процедури.

Щоб уникнути небажаних ускладнень і отримати від ін’єкцій бажаний результат, важливо проводити корекцію з кваліфікованим і досвідченим косметологом, сертифікованим на роботу з такими засобами. І тоді отриманий ефект гарантовано буде радувати досконалими лініями та привабливими формами, що підтверджується величезною кількістю успішних ін'єкцій філера Macrolane у всьому світі.
Macrolane (Макролайн) VFR 31
Немає

Macrolane (Макролайн) VFR 31

Артикул:42
Наявність:Немає в наявності
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)