Belotero

Belotero (Белотеро): філери

Експерти, косметологи на їхні клієнти по всьому світові називають філери Belotero (Белотеро) від німецького фарма-гіганта «Merz Aesthetic» розумними філерами на основі гіалуронової кислоти. Причина такої високої оцінки лінії філерів у тому, що гіалуронова кислота у цих препаратах має структуру сітчатого полімеру, який здатен самостійно «оцінити» ступить пошкодження ділянки шкіри та проявити у ньому ті чи інші властивості гелю. Таким чином філери Белотеро забезпечують ідеальний баланс у корекції зморшок та зберіганні природних рис обличчя. 

Формула КПМ – унікальна розробка німецьких вчених 

Філери Belotero (Белотеро) забезпечують унікальний ефект корекції. Більшість косметологів, що вирішують попрацювати з цим продуктом, незмінно повертаються до нього знову, тому що залишаються вкрай задоволені результатами. Тому є свої причини, точніше кажучи, їх 3, адже філери цієї торгової марки мають найкращі показники у таких параметрах, як:

 • Когезивність 
 • Еластичність
 • В’язкість 

Когезивність гіалуроната натрію – це фізична властивість, яка показує, наскільки щільно та пружно молекули гелю будуть «зклеюватися» всередині дерми, щоб утримувати форму «подушки», що виштовхує зморшку зсередини та тримає форму навіть під значним тиском.

Еластичність наповнювача указує на те, наскільки сильно гель буде зчиняти опір зовнішньому тискові. Таким тиском вважаються мімічні рухи м’язів обличчя та сила тяжіння. Таким чином, чим більш еластичним вважається наповнювач, тим складніше його деформувати і тим довше він залишається у тканині. Також еластичність напряму пов’язана з м’яким та природним розподіленням коректора у тканині. 

Нарешті, в’язкість гіалуронату демонструє, наскільки сильно чи слабо гель буде змінювати свою форму під впливом фізичного тиску.

Тобто, наскільки результат корекції із самого початку буде схожим чи відмінним від того, що клієнт побачить якийсь час потому. 

Монофазні  філери Belotero (Белотеро) показують найбільш оптимальні значення всіх трьох показників завдяки використання фірмового способу виробництва гіалуронової кислоти під назвою КПМ-технологія – технологія створення когезивного поліущільненого матрикса. За цією абревіатурою експерти розрізняють спосіб, у який стає можливим створювати щільний, розрахований на корекцію ділянок з різним рельєфом каркас із перехрестно-зшитих молекул високоочищеної гіалуронової кислоти нетваринного походження. Увесь секрет високої ефективності наповнювачів цієї лінії у тому, що, на відміну від конкурентів, замість 3 стандартних стадій виробництва гіалуроната натрію (очищення хаотичних ланцюжків ГК, паралельне вирівнювання ланцюжків та класичне зшивання за допомогою зв’язуючого агента – ефіру BDDE), використовується 5 ступенів (2 революційних етапи: додаткове витягування ланцюжків та повторне зшивання із додаванням нової ГК).  На виході виробник отримує унікальний філер із різними ступенями щільності в одному продуктові!

Гель гарантує довготривалий результат на щільних ділянках дерми, у той самий час забезпечує легке та делікатне розподілення у більш тонких ділянках.

Переваги філерів Belotero (Белотеро), або за що ми їх так любимо

Німецький точний підхід зіграв свою роль, у філерів цієї марки з’явилася лава переваг:

 • розсмоктування гелю має поступовий характер, риси обличчя після корекції майже не змінюються,
 • гель легкий у роботі, пластичний, м’який, навіть без обезболювання введення є практично безболісним, 
 • результат корекції триває до 12 місяців, він не потребує докорекції та практично не виявляє гіперкорекції, 
 • мінімальна хімічна модифікація молекул ГК забезпечує безпеку та чистоту кінцевого продукту, ось чому негативна імунна відповідь організму пацієнта – вкрай рідкісне явище при корекції з Belotero (Белотеро), гіпернабряків, гранулем, алергічних реакцій майже не зустрінеш,
 • унікальна структура дозволяє філерам з одного боку, не контуруватися навіть на найтонших ділянках шкіри, з іншого боку, триматися довго та міцно, не мігруючи, наче щільний волюметрик. 

Лінійка підшкірних імплантатів Belotero (Белотеро)

 1. Belotero Soft (Белотеро Софт), Belotero Soft + lidocaine. Найлегший у серії гель з концентрацією гіалуронової кислоти 20 мг/мл – корекція поверхневих зморшок, усунення «гусячих лапок», надгубних зморшок.
 2. Belotero Balance (Белотеро Баланс), Belotero Balance + lidocaine. Другий за щільністю наповнювач (22,5 мг/мл) – наповнення зморшок у середніх шарах дерми, корекція зони коло очей та губ у вікових клієнтів, робот із формою губ. 
 3. Belotero Intense (Белотеро Интенс), Belotero Intense + lidocaine. Щільний філер з ГК 25,5 мг/мл допомагає усунути глибокі зморшки та складки, змоделювати овал обличчя за допомогою безопераційного ліфтингу.
 4. Belotero Volume (Белотеро Вольюм), Belotero Volume + lidocaine. Найщільніший волюметрик з високою концентрацією речовини 26 мг/мл – наповнює втраченим об’ємом області щік, вилиць, підборіддя, допомагає сформувати більш естетичні риси обличчя та тіла. 

У всіх філерів Belotero є свої особливості та протипоказання. Радимо вам уважно ознайомитися з описом кожного філера на сторінках магазина FillerBee, а також в інструкції до препарату. 
Belotero Intense (Белотеро Інтенс Лідокаїн)

Belotero Intense (Белотеро Інтенс Лідокаїн)

Артикул:162
Наявність:Є в наявності
3 096 грн.
Belotero Balance (Белотеро Баланс)
Немає

Belotero Balance (Белотеро Баланс)

Артикул:76
Наявність:Очікується
Belotero Balance Lidocaine (Белотеро Баланс Лідокаїн)
Немає

Belotero Balance Lidocaine (Белотеро Баланс Лідокаїн)

Артикул:160
Наявність:Очікується
Belotero Soft (Белотеро Софт)
Немає

Belotero Soft (Белотеро Софт)

Артикул:75
Наявність:Очікується
Belotero Soft Lidocaine (Белотеро Софт Лідокаїн)
Немає

Belotero Soft Lidocaine (Белотеро Софт Лідокаїн)

Артикул:158
Наявність:Очікується
Belotero Intense (Белотеро Інтенс)
Немає

Belotero Intense (Белотеро Інтенс)

Артикул:159
Наявність:Очікується
Belotero Volume (Белотеро Волюм)
Немає

Belotero Volume (Белотеро Волюм)

Артикул:87
Наявність:Очікується
Belotero Volume Lidocaine (Белотеро Волюм Лідокаїн)
Немає

Belotero Volume Lidocaine (Белотеро Волюм Лідокаїн)

Артикул:161
Наявність:Очікується
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)