Desirial

Desirial (Дезіріал): філери

З'явившись всього кілька років тому (у 2014 році), філери Desirial впевнено набирають популярності серед пацієнтів завдяки можливості вирішувати делікатні проблеми естетичної гінекології швидко, ефективно та безпечно.

Формула та переваги Desirial

З віком кількість жіночого гормону естрогену поступово знижується, що призводить до природної менопаузи та естетичних змін у вульво-вагінальній зоні, викликаних недостатнім синтезом колагену та витонченням зовнішніх статевих органів. У дермі виробляється менша кількість будівельного білка, регенерація клітин сповільнюється та спостерігається гіпотрофія сполучної тканини, що призводить до формування різних косметологічних дефектів:

  • сухості слизових оболонок;
  • атрофії статевих губ і піхви;
  • втрати пружності та еластичності шкірних покривів.

Далеко не останнє слово в цьому питанні відіграють і певні лікарські засоби, які жінці зазвичай необхідно приймати (неуролептики, антидепресанти). Як результат, перераховані вище естетичні зміни в делікатній зоні, про які не прийнято говорити відкрито. Більшість жінок вважають за краще змиритися з виниклими проблемами, звикають до змін статевих органів, що не найкращим чином позначається на статевій близькості з партнером і призводить до зайвої дратівливості, дискомфортних відчуттів, формування невпевненості в собі.

Саме для вирішення перерахованих вище проблем лабораторією Vivacy був створений філер Desirial, основним завданням якого стало відновлення балансу вологи та усунення виражених зовнішніх недоліків статевих органів.

В основі продукції Desirial лежить гіалуронова кислота, стабілізована за технологією перехресно-зшитих зв'язків IPN-like, завдяки якій молекули полімеру створюють щільний і надійний каркас всередині дерми, що утримує тканини від провисання. Здатність гіалуронату накопичувати велику кількість вологи сприятливо позначається на регенеруючих властивостях тканин і запускає важливі біохімічні процеси, необхідні для достатнього вироблення колагену та еластину.

В якості додаткового компоненту філери Desirial містять природний антиоксидант маннітол, що має виражений протизапальний ефект і надає потужний захист від руйнівного впливу вільних радикалів і негативних зовнішніх чинників.

Сімейство Desirial для інтимної корекції

Лабораторія Vivacy зосередилася не стільки на кількості, скільки на якості препаратів, що випускаються, тому в лінійці Desirial представлено всього два засоби з різним призначенням і тривалістю дії.

У період згасання репродуктивної функції, коли знижується чутливість у делікатній зоні та посилюється сухість слизових оболонок зовнішніх статевих органів, найбільш ефективно працює філер Desirial. Препарат призначений для усунення таких недуг, як дискомфорт і свербіж у вульво-вагінальній зоні, диспареунія та надмірна сухість.

При наявності функціональних розладів (атрофія піхви, ліпоатрофія статевих залоз, дефекти вульви) найкращим засобом стане філер Desirial Plus. Засіб застосовується естетичними гінекологами для вагінопластики, реконструкції форми лобка та відновлення статевих органів, деформованих після пологів або травми. Препарат так само ефективний у терапії нетримання сечі та гіперрухливості уретри, активно використовується для волюмізації і корекції форми інтимних органів.

Незважаючи на невеликий список препаратів в колекції Desirial, вони відмінно справляються з поставленими завданнями та дозволяють жінці знову відчути себе бажаною та привабливою.
Desirial (Десіріал)
Немає

Desirial (Десіріал)

Наявність:Уточнюйте наявність
Desirial Plus (Десіріал Плюс)
Немає

Desirial Plus (Десіріал Плюс)

Наявність:Уточнюйте наявність
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)